Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçeli futbolculardaki büyük değişim!

Riva’da kampa giren Fenerbahçe’de futbolcuların fiziksel ve moral olarak güçlü gelmesi herkesi sevindirdi. Oyuncular, karantinada aile ortamında hem çalışma programı gerçekleştirdi hem de huzurlu bir dönem geçirdi. (Milliyet)
17
SON DURUM YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ
Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarının başlayacağı 12 Haziran için Riva’da kampta olan Fenerbahçe’de takımın son durumu yüzleri güldürdü. Hem fiziksel olarak hem de moral anlamında çok iyi durumda olan takım bir yönüyle de şaşırttı. Koronavirüs öncesi ligde sıkıntılı bir süreç geçiren sarı-lacivertli takım, karantina sürecinin araya girmesiyle 2 ay evlerine kapandı. Ancak ev ve aile ortamı adeta ilaç gibi geldi.
16
ÖZLEM GİDERİLDİ

Sarı-lacivertli futbolcular ve teknik ekip, sıkıntılı sonuçların ardından ailelerinin yanında moral olarak toparladı. Çevrimiçi antrenman programıyla fiziksel olarak da formunu korumaya çalışan takım verimli bir dönem geçirdi. Kamplar, deplasmanlar, kupalar nedeniyle yıllardır aileleriyle böylesine uzun süre birlikte olamayan futbolcular, hasret giderdi. Oyuncular, çocukları ve eşleriyle zaman geçirerek güçlenmeyi başardı.

15
SIMON FALETTE
İstanbul’a geldikten sonra ilk kez yeni evlerine bu süreçte geçti. Hem evlerine alıştılar hem de ailece yaptıkları aktivitelerle eğlenceli günler yaşadılar.
14
VEDAT MURIQI
İkinci kez baba olacağının müjdesini aldı. Eşi Edibe Muriç, yemek listesine kadar her şeyini düzenleyerek çok sağlıklı bir süreç yaşamasını sağladı.
13
JAILSON

Brezilya’ya gitmeyerek İstanbul’da kalan Jailson da, ailesiyle beraber zaman geçirdi. Yaptığı aktivitelerle dikkat çekti.

12
SADIK ÇİFTPINAR

İstanbul’a yerleştiğinden beri ilk kez böylesi uzun bir zamanı ailesine ayırdı. Ayrıca sakatlığını bile atlattı ve eşi Betül Çiftpınar’ın desteğiyle toparlandı.

11
DENİZ TÜRÜÇ
En büyük mutluluğu yeni doğan kızıyla istediği kadar vakit geçirmesi oldu. Maçlar olmadığı için tüm zamanını hem yeni doğan kızı hem de ailesine bıraktı.
10
GARRY RODRIGUES
Garry Rodrigues özellikle evindeki çalışma temposuyla dikkat çekti. Hem fiziksel olarak toparlandı hem de ailesiyle beraber huzurlu bir süreç geçirdi.
9
VOLKAN DEMİREL
Eşi Zeynep Demirel ve kızlarıyla beraber bahçede çeşitli aktivitelerle güzel vakit geçirdi. Futbolculuk ve antrenörlük döneminden sonra ilk kez ailesiyle buluştu.
8
HARUN TEKİN
Sürece uyarak eşine saçlarını kestiren Harun Tekin, oğluyla beraber de oyunlar oynadı, moral depoladı.
7
SERDAR AZİZ

Eşi ve oğluyla birlikte vakit geçirdi. Özellikle oğluyla ilgilenen Serdar Aziz, yoğun fikstür sonrası kendini toparladı.

6
EMRE BELÖZOĞLU
Fenerbahçe kaptanı uzun yıllardır bulamadığı fırsatı yakaladı. Hem dinlendi hem de eşi ve çocuklarıyla zaman geçirdi.
5
GUSTAVO RAHATLADI
Sezon başında Marsilya’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Luiz Gustavo, karantina sürecinde İstanbul’daydı. Acarkent’teki evinde eşi ve oğluyla beraber dinlenen, antrenmanlarını yapan ve güzel vakit geçiren Gustavo, ilk kez evinde bu kadar uzun kaldı.
4
EVDEKİ HUZUR
Fenerbahçe’deki benzer durum Galatasaray’da da yaşandı. Başta Fernando Muslera ve Feghouli gibi isimler olmak üzere birçok yıldız isim aileleriyle bolca vakit geçirdi, huzurlu bir ortamda karantina sürecini bitirdi.
3
FALCAO
Antrenmanlara başlayan sarı-kırmızılılarda Radamel Falcao özellikle dördüncü çocuğunun mutlu haberini aldı, ailesiyle beraber rahat bir süreç yaşadı. Sofiane Feghouli de ailesiyle İstanbul’un tadını çıkardı.
2
KAPTANDAN MUTLUSU YOK

Beşiktaş’ta kaptan Burak Yılmaz karantina sürecinde iki kızı ve eşiyle vakit geçirdi. Siyah-beyazlı yıldız, uzun bir dönem sonrası ailesiyle ilk kez bu kadar beraber olma şansını yakaladı. Burak Yılmaz ve ailesinin mutlu fotoğrafları da gözlerden kaçmadı.

1
ATIBA
Beşiktaş’ta benzer şekilde Boateng, Atiba Hutchinson, Caner Erkin ve Gökhan Gönül gibi isimlerin de aileleriyle kareleri ilgi topladı.