Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe’de Max Kruse çıkmazı!

Sakatlığı bulunmadığı halde ağrılarını bahane edip Fenerbahçe ile çalışmalara katılmayan Kruse'nin isteksiz tavırları yönetimi düşündürüyor.
9
MAX KRUSE ALARMI
Fenerbahçe’de geride kalan 26 haftada 20 lig maçına çıkıp 7 gol-7 asistle oynayan Max Kruse, pandemi süreciyle stop etti.
8
ARANAN ADAM: KRUSE
Sözcü Gazetesi'nden İrfan Yirmibeş'in haberine göre, 7 Mart'ta Denizlispor maçında sakatlanmasının ardından 3 aya yakın bir zaman geçse de Kruse, çalışmalarını aksatmaya devam ediyor.
7
MAX KRUSE İDMANDA YOK
Riva'daki kampta bulunan Alman yıldız, ağrılarını bahane edip takımla birlikte çalışmalara çıkmıyor ve salonda bireysel olarak güç depoluyor. Bu tavırlarıyla yeni sezonda takımda olmak istemediğini ortaya koyan Kruse'nin davranışları yönetimi düşündürüyor.
6
HENÜZ HAZIR DEĞİL
Yönetim, 5 milyon Euro'luk satış geliri elde etmek için oyuncusundan kalan 8 haftada yüksek performans bekliyor ama hazır olmayan Alman futbolcu ilk hafta oynayamayacak. Bir iddiaua göre ise yönetim, sezonun kalan bölümünde sergileyeceği performansa göre Alman futbolcunun bonservisinde kolaylık sağlanıp sağlanmayacağına karar verecek.
5
"UZUN VADEDE PLANIM.."

Max Kruse, Alman basınına yakın zamanda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı;

"Kısa vadede gelecek planım İstanbul'da. Uzun vadede ise tekrar oğlumla beraber yaşamak istiyorum. Hayatının 10 yılını biraz onsuz geçirdim. Gelecekte onunla eskisinden daha fazla zaman geçirmek istiyorum."

4
"ALMANYA' HAYALİNİ KURUYORUM"

"Yeni tecrübelere açık olduğumu düşünsem de, içimde bir ev özlemi olduğunu, bir parçanın eksik olduğunu hissettim. Almanya benim evim ve tekrar Almanya'da oynamanın hayalini kuruyorum."

3
"KOHFELDT İLE İYİ BİR İLİŞKİM VAR"

Werder Bremen Teknik Direktörü Florian Kohfeldt ile aramda iyi bir ilişki var, hiç kopmadı. Önümüzdeki birkaç yılda da bunun değişeceğini sanmıyorum. Başka oyuncuların antrenörlerle olan ilişkisinden daha yakın bir ilişkimiz var.

2
"ÜZERİME DÜŞENİ YAPIYORUM"

Herkes bu içinde bulunduğumuz durumda elinden geleni yapmaya çalıştı. Ben de üzerime düşeni yapıyorum. Kriz durumlarında herkes, ihtiyacı olanlara yardımcı olmalı. Biz de rol model olması gereken oyuncularız, ben de üzerime düşeni yapıyorum.

1
SEZON PERFORMANSI

Sezon başında transfer edilen Max Kruse toplamda 23 maça çıkarken 7 gol atıp 8 asist yaptı