Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de her şey 3 haftada değişti

Sarı-lacivertlilerde Ocak ayında bahar havası hakim...
6
HER ŞEY 3 HAFTADA DEĞİŞTİ

Fenerbahçe'de Ocak ayında bahar havası esiyor. İç sahada alınan 4 yenilginin ardından 19 Aralık tarihinde Gaziantep deplasmanında 3-1 kaybeden Fenerbahçe'de panik havası hakim olmuş, teknik direktör Erol Bulut'un koltuğu sallanırken yönetim de ciddi güven kaybına uğramıştı. Ama her şey 3 haftada değişti.

5
PUSLU HAVA BİR ANDA DAĞILDI

Sırasıyla Başakşehir, Kasımpaşa, Alanya ve Erzurum'u mağlup eden Fenerbahçe lider Beşiktaş ile puanını eşitlerken, Kadıköy'deki puslu havayı bir anda dağıttı. Erol Bulut yerini sağlamlaştırdı.

4
YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

Erol Bulut üzerinden yapılan eleştiri ve spekülasyonlar son bulurken yönetim de hem başarılı sonuçlar hem de Mesut Özil'in imza aşamasına gelmesiyle itibar kazandı.

3
GELİRLERİN ARTMASI BEKLENİYOR

Fenerbahçe'nin fikstür avantajını kullanacağına olan güven de eklendiğinde Kadıköy'de son derece olumlu bir hava hakim. Ürün satışı ve sponsorlarla birlikte gelir artışı beklentisi de var.

2
DÜNYA FENER'İ KONUŞTU

Mesut Özil'in F.Bahçe ile ilgi yaptığı açıklamalar ve sorulara verdiği cevaplar tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Bunun sonucu olarak da F.Bahçe'nin twitter'daki takipçi sayısı 1 günde 250 bin arttı. Özil açıklamalarında "Eğer Türkiye'ye gidersem, sadece F.Bahçe'ye giderim", "F.Bahçe taraftarı olarak büyüdüm", "F.Bahçe, Real Madrid gibi" ifadelerini kullanırken "En sevdiğin semt" sorsuna da Kadıköy cevabını vermişti.

1
FARK 2 MİLYON EURO

İngiliz basınında çıkan haberlere göre Mesut Özil, Arsenal'deki 8 milyon Euro alacağının 5 milyon Euro'luk kısmının ödenmesini istedi. Arsenal kulübü ise Mesut'a 3 milyon Euro ödemeyi, 5 milyon Euro'dan vazgeçmesini istedi. Anlaşma an meselesi.