Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'ye Porto'dan orta saha!
7
FENERBAHÇE'DE ORTA SAHAYA YENİ İSİM

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Roma'da tamamlayan Portekizli oyuncu Sergio Oliveira'yı gündemine aldı.

6
BRANCO ÇOK BEĞENİYOR

Portekiz basınından O Jogo'nun haberine göre; Fenerbahçe Operasyon Direktörü Mario Branco'nun çok beğendiği Portekizli oyuncunun, Fenerbahçe'nin planları arasında yer aldığı ve Roma'daki başarısız döneminin ardından bu transferin mümkün olduğu ifade edildi.

5
DAHA ÖNCE BİRLİKTE ÇALIŞTILAR

Fenerbahçe'de Jorge Jesus ile çalışma fırsatının yanında, daha önce PAOK'ta birlikte çalıştığı Mario Branco ile iyi ilişkileri bulunan Sergio Oliveira, kısa süre önce sosyal medyadan Mario Branco ile fotoğraf paylaşarak aralarındaki ilişkinin ne kadar iyi olduğunu göstermişti.

4
SÖZLEŞMESİ SÜRÜYOR

Haberde; Porto ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Oliveira'nın, Portekiz ekibinin 1 Temmuz'da başlayacak hazırlık kampına davet edilse de takımdaki geleceğinin halen belirsiz olduğuna vurgu yapıldı.

3
MOURINHO DA İSTİYOR

Geçtiğimiz sezonu Jose Mourinho'nun çalıştırdığı Roma'da geçiren Sergio Oliveira'nın, Portekizli teknik adam tarafından takımda tutulmak istendiği ancak İtalyan ekibinin Oliveira'nın bonservisini alacak kadar iyi bir mali durumu olmaması nedeniyle bu transferin ancak kiralık olarak gerçekleşebileceği belirtildi.

2
"VAHŞİ BİR REKABETÇİDİR"

Daha önce Oliveira ile birlikte çalışan ve her fırsatta oyuncuya olan hayranlığını dile getiren Mario Branco, 2019'da verdiği bir röportajda, "Sergio Oliveira, Yunanistan'da gösterdiği performansla ülkenin en iyilerinden birisi olduğunu herkese gösterdi. Hem saha içinde hem de antrenman sahasında müthiş bir karaktere sahip. O her zaman seviyesini yükseltmek için uğraşır çünkü vahşi bir rekabetçidir." ifadelerini kullanmıştı.

1
3 GOL 1 ASİST

Geçtiğimiz kış transfer döneminde Roma'ya kiralık olarak katılan Oliveira, 22 maçta 3 gol 1 asistlik performans gösterdi.