Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe santrforunu açıklıyor

Fenerbahçe'de santrfor transferi gerçekleşmek üzere...
6
FENERBAHÇE YENİ SANTRFORUNU AÇIKLIYOR

Fenerbahçe'de santrfor transferi gerçekleşmek üzere...

5
SELAHATTİN BAKİ İKNA ETTİ

Yönetim, Valencia'dan Maxi Gomez'de karar kıldı. İspanya'da bulunan yönetici Selahattin Baki, 25 yaşındaki Uruguaylı forveti yıllık 2.5 milyon Euro karşılığında ikna etti.

4
VALENCIA İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Sözcü'de yer alan habere göre; 12 milyon Euro talep eden Valencia'ya 8 milyon Euro'luk bir teklif yapıldı. İspanyollar rakama zam isterken Fenerbahçe cephesi, sonraki satıştan yüzde 20 pay önerisinde bulundu. Anlaşma sağlandı ve transferin açıklanması an meselesi.

3
JESUS'UN NUNEZ'E ETKİSİ HEYECANLANDIRDI

Daha önce Uruguaylı Darwin Nunez'i Almeira'dan Benfica'ya transfer ettiren Jorge Jesus, oyuncunun kariyerini tırmandırmış ve 75 milyon euro'ya Liverpool'a gidiş yolunu açmıştı. Jesus ve Nunez arasındaki bağdan ve Portekizli hocanın Nunez'in kariyerine yaptığı pozitif etkiden ötürü heyecanlanan Maxi Gomez, düşüşteki kariyerini Fenerbahçe'de canlandıracağına inanıyor.

2
JESUS İLE DÜNYA KUPASI'NA

Dünya Kupası'nda Uruguay Milli Takımı forması giymek isteyen Maxi Gomez, Jorge Jesus ile Fenerbahçe'de çalışarak bunu başarabileceğine inanıyor.

1
MAXI GOMEZ'İN KARİYERİ

Kariyerine Uruguay'ın Defensor Sporting takımında başlayan Maxi Gomez, 47 maçta 28 gol attıktan sonra, Celta Vigo'nun ilgisini çekti ve Temmuz 2019'da 5 yıllık sözleşmeye imza attı. Celta Vigo'da gösterdiği performans ve rakip stoperleri zorlamasıyla 'El Toro' lakabını alan Maxi, 71 maçta 30 gol rakamları yakaladı. 2019 yazında İspanya'da transferin gözdelerinden biri haline gelen Uruguaylı golcü, 14.5 milyon euro ve 2 oyuncu karşılığı Valencia'ya transfer oldu. Valencia, Maxi Gomez için 140 milyon euro serbest kalma maddesi belirledi. Valencia ile çıktığı 93 maçta 22 gol atan Maxi Gomez, özellikle Mestalla'da Barcelona'yı 2-0 yendikleri maçta attığı 2 golle dikkat çekti. Uruguay Milli Takımı'nın da 27 kez formasını terleten Maxi, 4 kez ağları havalandırdı.