Arama Logo

Fenerbahçe için flaş teknik direktör iddiası!
8
FENERBAHÇE İÇİN FLAŞ İDDİA

Fenerbahçe için Brezilya'dan flaş bir teknik direktör iddiası gündeme geldi.

FENERBAHÇE İÇİN FLAŞ İDDİA
7
FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞÜYOR

Son olarak Brezilya'yı çalıştıran ve Dünya Kupası'nın ardından görevinden ayrılan Tite'nin Fenerbahçe ile görüştüğü öne sürüldü.

FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞÜYOR
6
GÖRÜŞTÜĞÜ TAKIMLARDAN BİRİ F.BAHÇE

UOL Esporte'den Bruno Andrade, Tite'nin Brezilya dışından 4 takımla görüştüğünü ve bu takımlardan birinin de Fenerbahçe olduğunu söyledi.

GÖRÜŞTÜĞÜ TAKIMLARDAN BİRİ F.BAHÇE
5
BREZİLYA'DA ÇALIŞMAYACAK

Tite'nin, Corinthians'tan gelen teklifi geri çevirdiği ve ailesine 2023 yılında Brezilya'da çalışmayacağına dair söz verdiği, bu nedenle yurt dışından takımlarla görüşmeler yaptığı aktarıldı.

BREZİLYA'DA ÇALIŞMAYACAK
4
"AL HILAL İÇİN FAVORİLERDEN BİRİ"

Habere imza atan Bruno Andrade, Tite için, "Al Hilal ile görüşmeler yapıldığına dair bilgilerim var ama aralarında Jorge Jesus'un da yer aldığı başka seçenekler var. Ancak Suudi Arabistan'daki öncelik Jorge Jesus'un milli takımın başına geçmesi, zaten görüşmeler de devam ediyor. Tite ise Al Hilal için favori olmasa da favorilerden biri" dedi.

\
3
"ÜÇ KULÜPLE DAHA GÖRÜŞÜYOR"

Andrade sözlerine, "Al Hilal ile yapılan görüşmelere paralel olarak Tite'nin üç kulüple daha görüştüğünü öğrendim. Tite, kariyerindeki bir sonraki adımın ne olacağına hala karar vermiş değil. Yunanistan'dan Olympiakos'la, Jorge Jesus'un çalıştırdığı Fenerbahçe olduğunu tahmin ettiğim bir Türk ekibiyle ve Japonya'dan bir takımla görüşüyor." sözlerini sarf etti.

\
2
TITE'NİN ÇALIŞTIRDIĞI TAKIMLAR

62 yaşındaki Tite kariyerinde Brezilya Milli Takımı dışında; Gremio, Corinthians, Atletico Mineiro, Palmeiras, Al-Ain, Internacional, Al-Wahda, gibi takımlarda görev yaptı.

TITE'NİN ÇALIŞTIRDIĞI TAKIMLAR
1
GELECEĞİ BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Sezon başında Jorge Jesus ile 1 yıllık sözleşme imzalayan sarı-lacivertlilerde Portekizli teknik adamın geleceği de belirsizliğini koruyor.

GELECEĞİ BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR