Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de yaprak dökümü

Fenerbahçe'de kadroda düşünülmeyen yabancı isimlere talipler artıyor. Sarı-lacivertlilerde Kim Min-jae'nin yanı sıra; Mergim Berisha, Mbwana Ally Samatta, Diego Rossi, Luiz Gustavo, Miha Zajc ve Marcel Tisserand'a önemli takımlardan teklifler geldi. Kısa süre içinde bu futbolcularla yollar ayrılacak.
6
FENERBAHÇE'DE YAPRAK DÖKÜMÜ

Fenerbahçe'de yaprak dökümü kaldığı yerden devam edecek... Ozan Tufan, Allahyar Sayyadmanesh, Berke Özer, Jose Sosa ve Mesut Özil'le yollarını ayıran Sarı-Lacivertliler'in kadroda düşünmediği birçok futbolcuya çeşitli ülkelerden talipler çıktı. Bu bağlamda kadroyu boşaltmak isteyen Fenerbahçe de gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Ancak vedalaşılacak ilk isim; savunmanın bel kemiği olan Kim Min-Jae...

5
JESUS DA GÖNDERİLMESİNİ İSTEMİYORDU

Güney Koreli futbolcu takımın en önemli isimlerdendi ve Jesus da gönderilmesini istemiyordu ancak Napoli serbest kalma bedelini ödeyeceğini bildirdikten sonra görüşmeler başladı.

4
TEKLİF GELEN DİĞER İSİMLER

Bu transferin birkaç gün içinde açıklanması planlanırken, Kim'in yanı sıra teklif gelen isimler ise; Berisha, Samatta, Rossi, Gustavo, Zajc, Tisserand...

3
SAMATTA&BERISHA YOLCU

Bu isimlerin birçoğu ise gönderilmek istenen futbolcular... Bu futbolcuların ilk sırasında ise Samatta yer alıyor. Geçen yıl da kiralık olarak gönderilen golcü futbolcuya Kızılyıldız talip oldu. Fakat Sırp ekibi Samatta'yı satın alma opsiyonuyla kiralamak, Sarı-Lacivertliler ise bonservisiyle göndermek istiyor. Samatta'nın dışında ileri uçtaki bir diğer isim olan Berisha'ya da Alman ekibi Stuttgart kancayı taktı. Almanlar, oyuncuyu bir yıllığına kiralamak istediklerini Sarı-Lacivertli yönetime bildirdi. İki oyuncu için de görüşmeler devam ediyor.

2
SON KARARI JESUS VERECEK

Jesus'un oyun planlarında yer almayan Gustavo'ya da ülkesinden talipler var. Takımda geçen sezon 4.stoper konumun düşen Tisserand'la da Atalanta ilgileniyor. Kim'in ayrılığının kesinleşmesi halinde ise bu konudaki kararı Jesus verecek. Bu sebeple teklif bekletiliyor.

1
AYRILIKLARIN TEK TEK AÇIKLANMASI BEKLENİYOR

Geçen senenin yıldız isimlerinden olan Zajc Torino'nun Rossi ise Flamengo'nun radarında... Bu iki isimle de ilgili son karar Dinamo Kiev'le oynanacak olan rövanş maçının ardından verilecek. Sarı-Lacivertliler'in önümüzdeki hafta ayrılıkları tek tek açıklaması bekleniyor. (Akşam)