Arama Logo

Fenerbahçe'de büyük şanssızlık! Avrupa devi istiyordu, sakatlandı!
5
F.BAHÇE'DE BÜYÜK ŞANSSIZLIK

Fenerbahçe’de son dönemin en formda isimlerinden biri olarak öne çıkan Lincoln Henrique, Avrupa takımlarının gözdesi haline gelmişken yaşadığı sakatlıkla sezonu kapadı. Öncesinde yıldız oyuncu için Avrupa devinin teklif hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

4
OOSTERVOLDE'YE RAĞMEN...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un bu sezon en güvendiği isimlerin başında gelen Lincoln Henrique, özellikle savunmanın solunda deneyimli teknik adamın vazgeçilmezi olmuştu. Oosterwolde transferine karşın oynamaya devam eden ve formunun adeta zirvesine çıkan Brezilyalı yıldız, Sevilla ile oynanan ilk karşılaşmada ağır bir sakatlık yaşamıştı.

3
AMELİYAT OLACAK

Çaprazları kopan başarılı oyuncunun 8 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor. Yaşadığı ağır sakatlığın ardından tetkikleri tamamlanan Lincoln Henrique’nin ameliyatına karar verildi. Sambacı ailesiyle birlikte hafta içerisinde Portekiz’e gidecek. Lincoln’ün operasyonu Portekiz’de gerçekleşecek.

2
JESUS VAZGEÇMEDİ

Jorge Jesus, Brezilyalı öğrencisini tam anlamıyla joker yapmıştı. Tecrübeli teknik adam, sezonun ilk bölümünde Alioski, ikinci bölümünde ise Oosterwolde transferlerine rağmen sol bekte Lincoln’den vazgeçmedi. Jorge Jesus Sevilla maçında da sol bekte Lincoln'e görev verdi.

1
SEVILLA TEKLİF HAZIRLIĞINDAYDI

Daha önce adı Porto’yla da ciddi şekilde anılan 25 yaşındaki futbolcunun uzun süredir Sevilla tarafından takip edildiği ifade edilirken İspanyollar’ın ilk maçın ardından, sezon sonunda takıma kazandırmak adına Fenerbahçe’ye teklif hazırlığında olduğu bildirildi. (Fanatik)