Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim 'istiyorum' dedi, yönetimin haberi yoktu!
5
GALATASARAY'DA SON DURUM
Galatasaray’da, Teknik Direktör Fatih Terim’in açıkladığı transfer listesi gündeme bomba gibi düşerken, bu isimlerin çoğunluğunun gerçekleşmesi zor olarak görünüyor. Bu oyuncuların durumu şu şekilde: (Nevzat Dindar/Milliyet)
4
İRFAN CAN KAHVECİ

1.3 milyon euro limiti olan yönetim, kısa vadede futbolcu satışı mümkün olmadığı için takas veya kiralama ile birlikte sezon sonunda zorunlu alma tekliflerini öne sürecek. Ama turuncu-lacivertlilerin buna sıcak bakmayacakları ifade edildi.

3
EDİN VİSCA

Bu oyuncunun ismi Fatih Terim’in ağzından çıkana kadar yönetimin haberi yoktu. Üstelik Onyekuru’nun da geleceği düşünülürse takımdaki kanat oyuncusu sayısının fazlalığı, Visca’nın bölgesinde yine onunla aynı yaşta ve 2 sene daha kontratı olan Feghouli’nin bulunması kafa karıştırdı. Terim’in Visca ismini de vererek ‘ironi’ yaptığı belirtiliyor.

2
MOSTAFA MOHAMED

Fransız ekibi Saint Etienne’ne yakın görünen Mısırlı golcü Mostafa Mohamed için kiralama ve zorunlu satın alma opsiyonu teklifi yapıldı. Sarı-kırmızılılar, 500 bin euro kiralama ile birlikte 2.5 milyon euro zorunlu satın alma opsiyonu önerisini sundu. Zamalek kulübü 23 yaşındaki golcünün zorunlu satın alma opsiyonun 4.5 milyon euro olmasını istiyor. Öte yandan Zamalek, Mohamed için Saint Etienne ile büyük ölçüde anlaştı

1
HENRY ONYEKURU

Terim’in açıkladığı listede olabilirliği en yüksek isim Onyukuru. Ailesi şimdiden İstanbul’da... Zorunlu satın alma modeliyle transferi düşünülen Onyekuru için Galatasaraylı yetkilililer 750 bin euro kiralama ve 3.5 milyon euro zorunlu satın alma opsiyonu teklifinde bulundu. Monaco cephesi ise zorunlu satın alma için rakamın 6 milyon euro olmasını istedi.