Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: "Mesut Özil, Hagi etkisi yaratabilir"
8
ALTAYLI'DAN ÖZİL YORUMU
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati'nde Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye olası transferini değerlendirdi.
7
FENERBAHÇE'YE NİYE GELSİN?
"Mesut Özil'in haftalık aldığı para 350 bin sterlin. 40 hafta 14 milyon sterlin. Yaklaşık 17 milyon Euro. Fenerbahçe'ye niye gelsin?
6
OLMAYACAK BİR HİKAYE DEĞİL
Şu olabilir; Arsenal 'Ben Fenerbahçe'ye vereyim, bunun ne kadarını alsam Fenerbahçe'den kârdır. Sonrasında satarım, alır almaz, ne kurtarırsam kârdır' diye bakabilir. Sonrasında devam ederse bu çocuğun Fenerbahçe'den alacağı para dışında başka talibi yok demektir. Olmayacak bir hikâye değil.
5
MESUT ÖZİL'İ KİM İSTEMEZ Kİ?
Olacak bir hikâye mi? Mesut bu kadar ucuzladıysa olabilir. Ucuzlamadıysa, nasıl olur bilemiyorum. Kim istemez Fenerbahçe'de Mesut Özil gibi, Alman milli takımının beyni olmuş, İngiliz futbol takımının en değerli futbolcusu olmuş. Kim istemez?
4
F.BAHÇE'DE HAGI ETKİSİ OLABİLİR
Yüzde 50 forma girse Süper Lig'e üç beden büyük gelir. Bazen gelmediğini görüyoruz Falcao örneğinde olduğu gibi ama Mesut biraz daha bu ülkenin vatandaşı. Fenerbahçe'yle kendisini özdeşleştirebilir, futbolun sonbaharında Fenerbahçe'ye ilkbaharı yaşatabilir. Hagi gibi."
3
MESUT: "EN BÜYÜĞÜ F.BAHÇE"
2
"FENERBAHÇE'YE GİDERİM"
1
OLASI MESUT TRANSFERİNDE F.BAHÇE KADROSU