Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

F.Bahçe'de en yakın isim Gomez
6
EN YAKIN İSİM GOMEZ
Santrfor transferi için birçok isim gündeme gelen Fenerbahçe'de şu an için en yakın isim Maxi Gomez.
5
HEDEF ARTIK İMZA

Birçok santrfor ile görüşmeler gerçekleştiren Fenerbahçe, artık bu işi bitirmek istiyor. Lyon'dan Moussa Dembele, Porto'dan Mehdi Taremi gibi isimlerle de görüşmeler yapan sarı-lacivertliler, kulüplerinin istedikleri yüksek bonservisten dolayı bu transferleri gerçekleştirmedi. Gündemdeki sıcaklığını koruyan diğer golcülerde ise son durum şu şekilde:

4
MAXI GOMEZ

Bugün itibariyle sarılacivertlilerin yeni santrforu olmaya en yakın isim. Valencia daha önce Fenerbahçe'nin yaptığı iki teklifi de reddetti fakat Başkan Ali Koç bonservis rakamını yükseltti. Bu transferin gerçekleşmesi durumunda İspanyol kulübüne 10 milyon Euro bonservis ödenmesi bekleniyor. Maxi Gomez ise 4 yıllık sözleşmeye imza atacak. Senelik kazancı 2.4 milyon Euro olacak.

3
ALEXANDER SORLOTH
Leipzig kesin olarak elden çıkaracak. Norveçli golcü Türkiye'ye dönmeye sıcak baksa da istediği yıllık ücret bu transferi zora sokuyor. 3 milyon Euro garanti para bekleyen başarılı futbolcunun kulübü Leipzig ise oyuncuyu hem kiralık hem bonservisiyle vermeye sıcak bakıyor.
2
VINCENT ABOUBAKAR

Beşiktaş'ın eski yıldızı, Al Nassr takımından ayrılmak istiyor. 7 milyon Euro piyasa değeri olan futbolcuda tek büyük sorun, Suudi Arabistan'da kazandığı yıllık ücret. 6 milyon Euro net maaş alan yıldız futbolcunun Fenerbahçe'ye imza atabilmesi için ciddi bir fedakârlık yapması gerecek.

1
MICHY BATSHUAYI

Yönetim, geçen sezonu Beşiktaş’ta kiralık olarak geçiren Michy Batshuayi’yi bedelsiz olarak kiralamak için Chelsea ile anlaştı. Oyuncuyla da el sıkışıldı. Ancak sarı-lacivertliler, Belçikalı yıldıza imza attırmadan önce bekleme kararı aldı. (Sabah)