Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Mandzukic iddiası!
6
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, 2-2'lik eşitlikle sona eren Hatayspor - Beşiktaş maçını A Spor'da değerlendirdi.
5
"İŞ İŞTEN GEÇTİ"
Beeşiktaş geçen hafta 6 atınca her maç 6 atacak bekliyorlar ama futbolun ayağı öyle değil. Sergen, 1. yarıyı kendi kaybetti. Atiba, Josef, Necip yaparsan olacağın bu. İkinci yarı orta sahayı falan toparlayıp, hücuma kalktı ama iş işten geçti.
4
"BEŞİKTAŞ'IN DEFANSI ÇOK AÇIK VERİYOR"
İlk yarı Hatay enteresan top oynadı. Çok çabuk çıktılar Beşiktaş'ın üstüne, Beşiktaş bunu beklemiyordu. Beşiktaş gol atıyor, atar da. Ama Beşiktaş gol yer. Geçen hafta 6 atarken 70 ile 80 arası 3-3 olurdu maç. Beşiktaş'ın defansı çok açık veriyor.
3
"SAVUNMACILAR İŞİNİ YAPMIYOR"
Aboubakar ve Larin, hücum pres yapıyorlar, arkadaşlarına yardım ediyorlar. Ki bugün orta sahadan top gelmedi onlara. Geri geliyorlar. Ama Beşiktaş'ın savunmacıları, defans yapamıyorlar. Bu kovalayan adamların hakkını verin. Adamlar kovalamaktan ileriye çıkamadılar.
2
"LİGİN ADI SÜPER AMA DEĞİL"
Beşiktaş ilk yarıda 2 gol attı, bir tanesi Aboubakar'ın becerisi. İkinci gol de kaleci Cebeci, Ulusoy falan geziyordu, baktı topa, Larin vurdu. Süper Lig'de oynayan bir kalecinin o tarz hatalar yapmaması lazım. Beşiktaş'ın kalecisi de hata yaptı. Bizim ligimizin adı Süper de süper değil.
1
"MANDZUKIC, TÜRKİYE'Yİ İSTİYORMUŞ"
Mandzukic'i milli takımda oynatmak istiyorlarmış, finallerde. Onun için de bir yere vermek istiyorlar. O da Türkiye'yi tercih etmek istiyormuş, yakın diye.