Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Konyaspor - Galatasaray maçı yorumu
7

TOROĞLU'NDAN YORUMLAR...

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Konyaspor - Galatasaray karşılaşmasını değerlendirdi.
6

"FALCAO GOLCÜ"

Falcao golcü. Çok kısa mesafede aldı, vurdu, top rakibe de çarptı ve direğin yanından gol oldu.

5

"AKBABA, EURO 2020'YE GİDEBİLİR"

Emre Akbaba'nın golü müthiş bir gol, Halep'e giderken, Şam'a vurdu. Çok beyefendi bir çocuk. Böyle devam ederse, Şenol Güneş'in EURO 2020'ye götürmesi gerekir. Çok iyi bir kumaş, Türkiye için fazla bir kumaş. Emre Akbaba, Hakan Çalhanoğlu'ndan iyi.

4

"BU İKİLİ ÇOK TEHLİKELİ"

Emre Akbaba Falcao'nun yanına giriyor, ikisi iyi anlaşıyor. Bu ikili çok tehlikeli, ceza alanı içinde her şeyi yapabiliyorlar. Ceza alanına girince, ya penaltı yaptırırlar, ya gol atarlar. İyi uyum denk geldi.
3

"ARKALARINA İKİ TANE HAMAL VERECEKSİN"

Falcao ile Emre Akbaba'yı rahat oynatacaksın, arkalarına iki tane futbol hamalı koyacaksın. Galatasaray'da da iki hamal var, Donk ile Ömer.
2

"POTAYA GİRMESİ TERİM'İN ELİNDE"

Fatih Terim yönetim ile falan mücadele etmeyi bırakıp takıma dönerse, bir yerlere getirebilir ama şampiyonluk potasında kalabilir mi, onu bilmiyorum. Galatasaray'ın potaya girmesi Fatih Terim'in elinde, yönetimin elinde değil
1

"TERİM SAHA İÇİNDE Mİ KALACAK YOKSA..."

Herkes Fatih Terim'den maç sonunda açıklama bekliyor. Sahanın içinde mi kalacak, yoksa sahanın dışına mı çıkacak? Berabere kalıp mağlup olursa, hedefi başka yöne çevirmek isteyecektir. Mustafa Cengiz acaba rahatsızlığı nedeniyle mi Konya'ya gitmedi?