Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray - Ankaragücü yorumları
15

TOROĞLU'NUN YORUMLARI

Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Ankaragücü ile oynadığı mücadeleyi değerlendirdi ve sarı-kırmızılılara ciddi eleştiriler getirdi.
14

"TAVLA OYNUYORLAR GİBİ"

Falcao gelecek dertler bitecekti ama olmadı. Ocak ayını bekliyorlar sonrada Temmuz'u bekleyecekler. Galatasaray çok net iyi çalıştırılmamış, antrenman yüzü görmemişler. Çay kahve içip tavla oynuyorlar galiba idmanda.
13

"DEĞNEK TERİM'E DEĞMELİ"

Ankaragücü pozisyon buldu gol atabilirlerdi. Ocak'ta da sihirli değnek olmayacak. Bunun önce Fatih Terim'e değmesi lazım. Takım yürümüyor, görüyorsunuz. Ankaragücü'ne böyleyse Sivas falan olsa yamulmuştu Galatasaray
12

O KADAR ORTA, SIFIR...

Galatasaray ne gidiyor ne geliyor iyi hücum da yok defans da yok. İnsan birini iyi yapar... Galatasaray topu şişiriyor, dolduruyor. O kadar korner orta var ama bence sıfır.

 

11

"BİR ŞEY DİYEMİYORUM"

Galatasaray'da kendini gösteren yok. Belhanda pas atmak istiyor ama arkadaşları yok. Belhanda'ya fazla bir şey diyemiyorum. Araya mızrak gibi toplar atmak istedi ama arkadaşları anlamadı
10

"MAÇ OLMADAN FORM TUTMAZ"

Falcao çok yeni, çok fazla bir şey diyemiyorum .En az 6-7 maç oynamalıydı ama yok. Bir oyuncu istediği kadar idman yapsın maç yapmadan futbolcu form tutamaz. En iyi idman çift kaledir ama ciddi yapılırsa.
9

"G.SARAY'IN TOPÇUSU DEĞİL"

Ömer Bayram koştu koştu ama bitti, Ömer, Galatasaray'ın topçusu değil. Sizce Galatasaray'ın topçusu mu Ömer?
8

"HERŞEY DAĞILMIŞ DURUMDA"

"Takımda bir olay var. Bu yeni değil. Fatih Terim takıma hakim olamıyor. Fizik olarak dayanıklı değil, tempoya dayanamıyor bir defa. Ankaragücü ısırmaya başlayınca Galatasaray karşı koyamadı. 7-8 dakika 2-0’ı koruyamadı Galatasaray. Her şeyi dağılmış durumda. Yönetim bir karar verecek. Başka çaresi yok bu işin."
7

"SELÇUK İNAN ARTIK OYNAYAMAZ"

"Galatasaray’ın gidişi normal bir gidiş değil. Bunun taktikle alakası yok. Her takım berabere kalır ama şampiyonluğa oynayacaksın, 2-0 öndesin, reaksiyon gösteremiyorsun. Bunun tek sorumlusu Fatih Terim’dir. Selçuk İnan artık oynayamaz, Terim mukavele yapılması için zorluyor yönetimi. Selçuk girerken ıslıklanıyor."
6

"İÇERİDE BİR YARA VAR"

"Selçuk İnan oyuna girdi 2-2 oldu. Ankaragücü bir kişi eksikti, Selçuk İnan ile eşitlendi. Selçuk oyuna girince giden seyirci demek ki haklı. Galatasaray’da bir yara var içeride. Galatasaray başkanı ve yönetimi Fatih Terim’i görevden alabilir mi? Ben başkan olsam her konu hakkında konuşurdum."
5

"2-0 BİTSEYDİ DE AYNI KONUŞACAKTIM"

"Sorumluluk Selçuk İnan’da, Fatih Terim’de ama Galatasaray sahada yoklarda. Türkiye’nin en kötü top oynayan iki takımı oynadı ve maç 2-2 bitti. Üstelik biri de eksik oynadı. Son dakikasında kadar izledim maçı. 2-0 bitseydi de aynı şeyleri söyleyecektim."
4

"YARDIMCILARDAN ŞİKAYET VAR DENİYOR"

"Bana içeriden gelen haberler, yardımcılar ve futbolcuların iyi pozisyonlarda olmadığı. Futbolcuların yardımcılardan şikayetçi olduğu söyleniyor. Bu yeni bir şey değil. Olan, futbolcuların yardımcılardan rahatsız olduğu ama Fatih Terim’in onları tuttuğu. Şu an iki oyuncu kadro dışı. Bu hemen olmuyor, adamın içinde birikiyor."
3

"FUTBOLCULAR BİLİYOR"

"Galatasaray Stadı'nın soyunma odalarında televizyon olmadığını sanmıyorum. İçeride ne olduğu izlenebiliyor. Bence Fatih Terim futbolcuların maç sonu ne söylediklerini biliyor. Ben bilmeyeceğini zannetmiyorum."
2

"TAFFAREL YAPIŞTIRIYORDU, BUNLAR..."

"Mustafa Kaplan 90. dakikada oyuncu değiştirdi, o oyuncu maçı ne hale getirdi. Fatih Terim '3 kulvarı kaldıramıyoruz' demiş. Tuzlaspor maçını kulvar mı saymış? Tekniği taktiği yok bu işin. Bu iş buraya nasıl geldi? Taffarel yapıştırıcıydı. Yardımcılar bunu yapamıyorlar. Taffarel yapıştırıyordu bunlar parçalıyorlar. Ondan sonra buralara geliyorsun"
1

"TERİM DEVAM EDECEK Mİ?"

(Erman Toroğlu): Fatih Terim takıma hakim olamıyor. Galatasaray takımı antrenman yapmamış, fizik olarak hazır değil. Galatasaray 2-0 durduramadı. Galatasaray'ın her şeyi dağılmış durumda. Terim, devamlı futbolcuları hedef gösteriyor ve Ocak ayını işaret ediyor. Ben de Fatih'e diyorum ki; sen Temmuz'u işaret et, seneye devam eder misin, etmez misin? 'Var mısın, Yok musun'u oyna!