Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'nun Beşiktaş yorumları
6
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMLARI

Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmasının ardından siyah-beyazlı takımın performansını Erman Toroğlu değerlendirdi. İşte Erman Toroğlu'nun yorumları...

5
"1,5 KADRO İLE 2 KUPA!"

Siyah-beyazlı takımın çifte kupa kazanması hakkında konuşan Erman Toroğlu "Beşiktaş 1,5 kadro ile 2 kupa kaldırdı. Hepsine helal olsun. Sergen Yalçın bunu çok istiyordu. Allah gönlüne göre verdi. İnşallah böyle devam eder." dedi.

4
"SERGEN HOCA KAVGA SEVMEZ"

Açıklamalarına devam eden Erman Toroğlu "Türk futbolu bazı şeylerden bıktı. Kavga, dövüş yeter artık. Oyundan atılmayan, kavga etmeyen teknik direktörlerimiz olsun. Yeter artık. Sergen Hoca kavga sevmez." ifadelerini kullandı.

3
"HERKES ONLARI TEBRİK EDİYOR"

Erman Toroğlu ayrıca "Biz tebrik ediyoruz. Fenerbahçelisi tebrik ediyor, Galatasaraylısı tebrik ediyor. Antalyasporlu tebrik ediyor. Herkes 'Beşiktaş hak etti' diyor. O zaman daha söylenecek çok da bir şey yok" yorumunu yaptı.

2
"HALKIN ÇOCUĞU GİBİ OYNADILAR"

Beşiktaş'ın sezon boyunca iyi oynadığını belirten Erman Toroğlu "Asla şımarmadılar, halkın çocuğu gibi futbol oynadılar. Şımarık zengin çocukları gibi değil, halk çocukları gibi oynadılar. Sonuna kadar hak ettiler." dedi.

1
"MOTORSİKLETLE GELEN KUPALAR..."

Eski hakem Erman Toroğlu "Motosikletle gelen kupalar, özel uçaklarla giden kupalar..." diyerek sözlerini noktaladı.