Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan G.Saray-F.Bahçe yorumları
7
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMLARI
Erman Toroğlu A Spor'da Galatasaray - Fenerbahçe maçını yorumladı.
6
"MESUT VE ARKADAŞLARININ BASKISI"
"Bugün maç bundan evvelki Fenerbahçe ve bundan sonraki Fenerbahçe olarak değişecek. Bundan sonra artık böyle bakılacak olaya. Mesut Özil ve bir kaç arkadaşının baskısıyla bir Fenerbahçe çıktı bugün."
5
"ARTIK PEREIRA'NIN FENERBAHÇE'Sİ YOK"
"Artık Pereira'nın Fenerbahçe'si yok. Teknik adamı değiştirmeyelim dediler, sistemi değiştirelim dediler. Teknik adam giderse iş yönetime kadar gidecekti. Bence de doğrusunu yaptılar. Bundan sonra da Fenerbahçe böyle oynayacak.""
4
"BASTIRA BASTIRA SİSTEMİ DEĞİŞTİRDİLER"
"Elindeki imkan neyse onu yaparsın, sen de bizi yeme yok ben böyle yaptım diye Pereira. Bastıra bastıra sistemi değiştirttiler bence de doğru yaptılar."
3
"FATİH HOCA BURAYA BAK"
"Fatih hocam buraya bak. Mesut'u yakalayamıyorsun bir de arkada. Mesut'un golünde libero Mesut gibi kalmış. Kimin olması önemli değil. Sahada çizgiler kendi alanlarına dahildir. Orta alan çizgisine bassa bile ofsayt olmazdı. Diğer sahaya geçerse ayakkabısının burnu ofsayt olurdu"
2
"HANİ KOŞMUYORDU?"
"Hani Mesut koşmuyordu? Golde nasıl koşabildiğini gördük. Hakan Çalhanoğlu ne dedi? Ben şimdi doğru yerde oynuyorum dedi. Futbolcuyla mücadele etmeye hakkın yok"
1
SERGEN YALÇIN'IN KIRMIZISI, FATİH TERİM'İN SARISI

"Sergen hocaya olunca kırmızı, Fatih hocaya ilk sarırısındaki pozisyonda olunca sarı oluyor diyorlar. Sergen hoca protesto amaçlı sahaya girip vurdu topa, Fatih hoca ayağını çekerek sahanın içinde deyiyor topa. İkisi için de verilen karar doğru."