Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş - Kayseri yorumu
9
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU
Erman Toroğlu A Spor'da Beşiktaş - Kayserispor maçını değerlendirdi.
8
"GHEZZAL OLMASA İKİNCİ ADAM YOK"
"Ghezzal sakatlandı Allah muhafaza. Ne yapacaksın? İkinci bir adam yok, nasıl halledeceksin işini. Kimi alacaksın? Bu Beşiktaş bana tat vermedi onu söyleyeyim."
7
"ISMAEL'İN BAHANESİ YOK"

"Valerien Ismael'in kredisi bu kadardı, artık Beşiktaş iyi oynamak zorunda. Sezon başında takımla çalıştın. Artık bahanesi yok Ismael'in."

6
"GHEZZAL'A YARDIM LAZIM"
"Ghezzal'a yardım etmek lazım. Ondan başka birinin de ortaya çıkması lazım. İkinci yarı biraz daha pres yaptı Beşiktaş. Salih biraz kımıldadı. Futbol olarak Beşiktaş tatmin edici bir futbol vermedi bana. Sadece kazandılar."
5
"NECİP KİLİT OYUNCU DEĞİL AMA LAZIM"
"Kayseri'nin kaçırdığı goller var. O zaman Beşiktaş defansı derken bazı şeyleri eksik yapıyorsun. Necip adama 60 metre sarıldı egzejere ediyorum. Necip kritik müdehaleleri yapıyor ama diğer işleri yapıyor. Kilit oyuncu değil ama her zaman lazım bir oyuncu Necip."
4
"GHEZZAL'DAN HER ŞEYİ BEKLEYEMEZSİN"

"Beşiktaş'ın defansı rakip bir yerden gelirse oraya alışır ve tutar. Farklı şeylere de alışık olmaları lazım. Terse döndüğü zaman yerini kaybedersin. Bir top gelse vurursun. Bugün sağ tarafı hiç tutamadılar. Ghezzal'dan her şeyi bekleyemezsin. Bir kere onun yaptığı vuruş çok klas vuruş"

3
"YURT DIŞINDA BUNLARI YAPABİLİYOR MUSUN?"
"Cenk Tosun itiraz edince neyi değiştireceksin onu anlamıyorum ki. Sen uzun süre oynamamışsın. Takım zor durumda zaten. Öyle veya böyle bir gol atmışsın. Nasıl bir akıl bu. Sonra bunlar gidiyor, yurtdışında oynayamadan geri geliyorlar. Kabul edemiyorum, yurtdışında yapabiliyor musun aynısını? Neyin itirazıyla atılıyorsun inanılır gibi değil"
2
"BU FUTBOL LİGDE KALMALARINI SAĞLAR"
"İstanbulspor'u gördük dün, Sivas - Gaziantep maçı kötüydü, Sivas takımı iyi değil. Kayserispor'un tahtası kapalı, elinde olan oyuncularla bunu oynuyorlarsa iyi oynuyorlar ben size söyleyeyim. 7 oyuncu da ayrıldı, bugün eli yüzü düzgün top oynadılar. Bu tip takım ilk 12'ye girmeye uğraşacak. Girer mi girer. Sezon başı iyi çalışmışlar demek ki. Ligde kalmalarını sağlar şu oyun Beşiktaş'a karşı"
1
"5. HAFTADAN SONRA BELLİ OLUR"
"5. haftadan sonra boyumuzun ölçüsünü alacağız. Kimin ne olduğu belli olacak. 14. haftada 1,5 ay ara var. Tam forma girmiştik ara girdi Dünya Kupası yüzünden diyecekler var göreceksiniz. Gidenler hadi neyse, kalanlar ne yapacak?"