Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Geminin kaptanı şimdi Terim"
11
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU
Erman Toroğlu ASpor'da Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin maçlarını değerlendirdi.10
"EN SON HATIRLADIĞM DERWALL DÖNEMİ"
"Benim hatırladığım en son Beşiktaş - Galatasaray çarpışıyordu Derwall'i yollayacaklardı. Uçak bileti alınmıştı. Beşiktaş - Denizlispor'la oynarken Beşiktaş gol yedi 35 metreden, Derwall de kaldı. Bi o zaman olmuştu."
9
"TEMSİLCİ BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARI RAPORLARSA..."
"Temsilci acaba maç sonunda olan olaylardan futbolcular varsa işin içinde haftasonunda kaç oyuncusuyla eksik kalacak. Eğer yazarsa zaten eksik olan Beşiktaş daha da eksik olabilir. İnşallah aralarında futbolcular yoktur."
8
"ATIBA OLSAYDI DAHA FARKLIYDI"
"Eğer bugün Atiba olsaydı daha farklı olabilirdi. O derliyor topluyor. Beşiktaş beraberliği sağlasaydı en azından ipler elindeydi. 1-1'i yakalamışsın hala ailecek gidiyorlar. Bütün defans da gole gidiyor. Takım içinde orada bir kaptan olsa orada tutarsın. Fırça atarsın durun gitmeyin dersin tutarsın"
7
"GEMİNİN KAPTANI TERİM OLDU"
"Beşiktaş oynuyor tempolu, hareketli gidiyorlar, mesela Fatih onu engelliyor. Bu maça kadar geminin kaptanı Beşiktaş'tı. Şuanda Fatih Terim"
6
"SERGEN HOCANIN BAŞARISI"
"Sergen hocanın olayı buraya getirmesi başarı. Bu diğer iki takımın iyi yönetilmediğini de gösteriyor. Bu şartlarda Sergen Yalçın'ın yaptığı bu zamana kadar bile büyük başarı"
5
"BEŞİKTAŞ'TA HİÇ YOK"
"Bir Galatasaray'a dönüyorsun kulübede 8 kişi var. Fenerbahçe'de 15 tane var. Beşiktaş'ta hiç yok. Santraforu yoktu Beşiktaş'ın var olanların 3'ü de gitti şuanda."
4
"BELHANDA GİTTİ TAKIM DÜZELDİ"
"Belhanda gitti iyi mi oldu, iyi oldu takım daha iyi oynuyor görüyoruz. Galatasaray yönetim tarafı ne zaman karışsa Fatih hoca orada şampiyonluğu alıyor"
3
"BAŞKAN ELEŞTİRİLDİ AMA..."
"Başkan futbolcuyu konuşur mu dediniz ama demek ki kimse konuşmamış. Keşke bu maçı gençlerle kazansaydık dedi diye hatalı oldu."
2
"BAŞKANA DA YAZAR"
"Galatasaray şampiyon olursa bir kısmı başkana da yazar"
1
"YÖNETİM KARIŞINCA ŞAMPİYONLUK GELİYOR"
"Fatih Terim boğazdan denize düşse Beylerbeyi'nden elinde 2'de lüfer tutarak kıyıya çıkar. Gene öyle olacak herhalde. Galatasaray ne zaman karışsa takım şampiyonluğa gidiyor"