Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Cenk Tosun, zemin yüzünden sakatlandı"
7
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın BB Erzurumspor'u deplasmanda 4-2 yendiği maçın ardından A Spor ekranlarında konuştu ve zeminin durumuna büyük tepki gösterdi. İşte Toroğlu'nun sözleri...
6
"SAKATLIK SEBEBİ ZEMİN"
Cenk gitti, bu sakatlığının nedeni kesinlikle zemin. Ayağını koyarsın, çekemezsin, darbeyi yediğinde esneme olmaz. Kaymıyorsun, halı saha da öyle, bu çim zeminler de böyle. Bu çim zemin değil, iğrenç bir zemin.
5
"ÖNCE ZEMİNİ DÜZELTİN"
Erzurum Başkanı konuşuyor, güzel de hakeme salladın ama bu sahanın durumu nedir? Önce zemini düzeltin. Bugün kümeste yatar mısınız, tavuk yatar. Bu sahada da ancak inek otlar, bakla ekersiniz, bakla da iyi ha!
4
"ÖZDEMİR'İN YERİNDE OLSAM..."
Ben Nihat Özdemir'in yerinde olsam, 'Seneye sahasına onay vermediğimiz zeminlerdeki maçları deplasmana alacağız' derim. Bu ne rezillik? Milyarlar veriyorsunuz, alın çocuk gitti, zeminin yüzde yüz payı var.
3
"BİR TANE GAZETECİ YOK MU?"
Bir tane gazeteci "Yılmaz hocam iyi güzel de bu zemin ne? Beşiktaş su dökelim demiş, siz döktürmemişsiniz" diye soramamış mı? Bir tane gazeteci yok mu?
2
"ÇOĞU SAHTEKAR OLDU"
Topçuların çoğu sahtekar oldu, dokunuyorsun 10 dakika yatıyor. Futbol sahtekarlarına kart kullanın. Dokunan yatıyor, sol tarafına dokunuyor, sağ tarafını tutup yatıyor. Bor bağırıyorlar cankurtaran lazım. Ayağıyla düşüp darbe yiyen adam, o ayakla 45 metre pas atıyor. Adam elde kıvranıyor, ölüyor, ayağa kalkıyor o ayakla 40 metre top atıyor.
1
"CENK, ELİYLE OYNAMIYOR"
Sahada hakem olsaydım, Cenk Tosun'un pozisyonunu görmeseydim devam ettirirdim. Görmediğin pozisyonu vermeyeceksin, görmediğini vermek büyük sahtekarlık olur. Görmedin, kaçırdın, VAR var. Görmediği pozisyonları verenler oldu. Görüntülere göre, Ghezzal'ın golünden önce Cenk eliyle oynamıyor.