Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Erman Toroğlu: "Böyle sarı da olmaz kırmızı da!"
7
ERMAN TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Alanyaspor - Beşiktaş maçının ardından hakem kararları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
6
"BU HAKEMLER GİTMİŞTİ"
"Bu hakemlerin hepsi o bahsedilen operasyonla giden isimler. Bazı şeyleri halledemezseniz başınız ağrır sayın TFF Başkanı. Gereken ameliyatı yapmalsınız."
5
N'KOUDOU'NUN SARI KARTI
"N'Koudou'nun maçın başında gördüğü sarı kart, kusura bakılmasın ama aptalca bir hareketin ürünü. Hakem sarı kart ile doğru kararı verdi. Ancak pozisyonda Fatih'in tepkisi anlamsızdı, hepiniz profesyonel oyuncularsınız. Yapmayın bunu."
4
EMRECAN'IN İLK SARISI
"Emrecan Uzunhan'ın gördüğü ilk sarı kart çok ucuz. Bu pozisyona sarı kart veriyorsan maç sonunda 26 sarı kart falan vermiş olman lazım. Kesinlikle kart kararı yanlış."
3
WEGHORST - FATİH POZİSYONU
"Weghorst ile Fatih'in bir pozisyonu var. Hakem görmediği pozisyona faul kararı veriyor. Bariz gol şansı nedeniyle Alanyasporlu oyuncunun kırmızı karta yakın bir pozisyonken faul Alanyaspor lehine çıkıyor. Olacak iş değil!"
2
"BÖYLE SARI KART MI OLUR?"
"Beşiktaş'a verilen penaltı kararı doğru. Ancak Emrecan'a verilen sarı kart... Böyle bir sarı kart olur mu ya? İkili mücadelede oyuncular, bir de kırmızıya dönüyor bu kart. Olacak iş değil gerçekten!"
1
ALANYA'NIN PENALTISI
"Alanyaspor'un penaltısı doğru karar, Gedson Fernandes rakibine çok dengesiz müdahale etmeye çalışıyor."