Sporx Extra Arama Logo

Erkut Söğüt: "Mesut'un Fenerbahçeliliği tartışılmaz"
9
MESUT'UN MENAJERİNDEN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin bir numaralı hedefi Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, beIN Sports'a konuştu ve transferle ilgili açıklamalarda bulundu.
8
"İSTESEM DE KONUŞAMAM"
Bazı konularda istesem de bir şey söyleyemem ama herkesin bildiği bir süreç var. Mesut Özil'in sözleşmesi yaz aylarında bitiyor, İngiltere dışına transfer olduğu sürece, herhangi bir kulüple görüşmesi serbest. Biz de şu anda bunu yapıyoruz, bu süreç içindeyiz. Mesut şu anda istediği kulüple sözleşme imzalayabilir, Arsenal de biliyor.
7
"FENERBAHÇELİLİĞİ TARTIŞILMAZ"
Mesut'un Fenerbahçe'li olduğunu herkes biliyor, bu tartışmasız bir konu. Buradaki olay, Mesut sadece bir futbolcu değil. Taraftarı olduğun, her hafta maçını izlediğin, derbilerini izlediğin takımda oynamak farklı.
6
"MESUT İÇİN İKİ SEÇENEK VAR"
Ya sezon sonuna kadar kalacağız, ya da Ocak ayında anlaşmayla gideceğiz. İki şık var. Her iki tarafı da memnun edecek bir anlaşma olmalı. 8 senelik bir beraberlik var, böyle kararlar 1-2 gün içinde olmuyor. Mesut için hayırlısı neyse inşallah bir an önce olsun.
5
"BİR GÜN F.BAHÇE DEMİŞTİ"

Mesut Özil, Türkiye'ye gelirse sadece Fenerbahçe'de oynayacağını söyledi, gelirse oynayacak inşallah. Bunu da her zaman söylemiştir, kariyerimde bir gün Fenerbahçe'de oynayacağım demiştir.

4
"FENERBAHÇE SEVDALISI"
Mesut'un futbolcu olarak değil, Fenerbahçe sevdalısı olarak gelmesi bir olay ama şu anda bir yüzde veremem, iki tarafın da durumunu görmek lazım. İmza atılmadığı sürece hiçbir şey bitmiş anlamına gelmez. Konuşarak anlaşsak da, sözleşme imzalamadan kimse bu iş bitti diyemez.
3
"ATTIĞI TWİTLERDEN BELLİ"
Hayırlısıysa inşallah olur, hayırlı değilse olmasın. Süreci bekleyelim, Mesut'un attığı twitlerle ne yapmak istediğini insanlar anlamıştır.
2
"ŞU AN FİT DURUMDA"

Mesut'un sadece maç eksiği var, onun dışında antrenmanlara devam ediyor. Fit durumda yani. Normal süreç devam etti, hiçbir zaman aksama olmadı. A takımla çalıştı. Maç eksikliği de belirli bir süre içinde atlatılıyor, 90 dakika oynayacak seviyeye geliyor.

1
"İNANILMAZ BİR HASRET YAŞIYOR"
Gurbette yaşayan Türkler inanılmaz bir hasretle yaşıyor. Türk dizileri, filmleri, yaz tatilleri.. Her zaman bir bağlantı olmuştur. Hiçbir zaman Türk kültüründen eksik kalmıyoruz. Aileden alınan bir terbiye de var. Tamamen Türk kültürü ile büyümüş insanlarız.