Arama Logo

Dursun Özbek'in ilk hamlesi Okan Buruk!
6
ÖDÜLÜ YENİ SÖZLEŞME

Galatasaray'ın başında duble yapan Okan Buruk'un ödülü yeni sözleşme...

ÖDÜLÜ YENİ SÖZLEŞME
5
İLK HAMLE OKAN BURUK

Cumartesi günü rekor oyla (3343) başkan seçilen Dursun Özbek'in ilk hamlesi, Buruk'la 2026'ya kadar devam etmek olacak.

İLK HAMLE OKAN BURUK
4
ŞAMPİYONLUĞUN MİMARI

Altyapısından yetiştiği Galatasaray ile tarihi zaferlere imza atan ve 6 Süper Lig, 1 UEFA Kupası, 1 UEFA Süper Kupası kazanan Okan Buruk, teknik adam olarak da iki şampiyonluğun mimarı oldu.

ŞAMPİYONLUĞUN MİMARI
3
İKİ YILLIK YENİ SÖZLEŞME

Bu sezon ücreti 18 milyon TL'den 30 milyon TL'ye çıkartılan tecrübeli hocayla iki yıllık yeni sözleşme imzalanacak.

İKİ YILLIK YENİ SÖZLEŞME
2
MAYIS 2026'YA KADAR DEVAM

Başarılı teknik adamın yeni ücreti 50 milyon TL seviyesine yaklaşacak. Mayıs 2026'ya kadar seçilen Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim, görev süresi boyunca Okan Buruk'la çalışacak.

MAYIS 2026'YA KADAR DEVAM
1
SÖZLEŞME SÖZLERİ
Okan Buruk, Konyaspor maçının ardından yeni sözleşme için, "Ben tabii ki Galatasaray'ın bir parçasıyım, Galatasaray benim parçam. Ben buradan başka yerde çalışmayı düşünmedim. Bir şampiyonluk daha hayal ediyorum. Başkanımız, yöneticilerimiz sözleşmeyi yenileyelim dediler hep, ben lig bitsin dedim. Ben Galatasaray'a hizmet etmek için yanan biriyim. Galatasaray teknik direktörlüğü benim ve oğlum için iyi. Oğlumun mutluluğu çok değerli. Köprücük kemiği kırıldı, nazar ondan çıktı. Yeni bir sözleşme, yeni bir sayfa inşallah hepimiz için. Şimdi sevineceğiz, sonra tekrardan yeni sezona hazırlanmaya başlayacağız." demişti. [Sabah]
SÖZLEŞME SÖZLERİ