Sporx Extra Arama Logo

Derbi öncesi Samandıra'da son durum
11

SAMANDIRA'DA SON DURUM

İşte Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi Samandıra'daki son durum...(Sabah)
10

5 EKSİK VAR

Fenerbahçe'de derbi öncesi 5 eksik var. Ameliyat olan Mehmet Topal, sakat Mehmet Ekici ve Oğuz Kağan Güçtekin, henüz hazır olmayan Tolga Ciğerci ile kırmızı kart cezalısı İslam Slimani bu karşılaşmada forma giyemeyecek.
9

KOÇ'TAN SERT UYARI

Cocu'nun gönderilmesinin ardından Fenerbahçe yönetimi, Samandıra'ya adeta kamp kurdu. Pazartesi sabahı acil bir toplantı yapan Başkan Ali Koç, başta Ayew ve Slimani olmak üzere tüm futbolcuları sert bir dille uyardı.
8

GELECEĞİ TARTIŞILIYOR

Ali Koç, Sportif Direktör Damien Comolli'den kötü gidişatla ilgili detaylı bir rapor istedi. 10 maçta 9 puanlık performansın ardından, Fransız sportif direktörün geleceği tartışılmaya başlandı.
7

DERBİDE SİSTEM...

Fenerbahçe'yi derbiye geçmişte teknik direktörlük deneyimi bulunan Erwin Koeman çıkaracak. Koeman'ın geçmiş dönemlerde 4-2-3-1 sistemini tercih ettiği ve Galatasaray derbisine de bu sistemi tercih ederek çıkacağı öğrenildi.
6

REYES VE SOLDADO...

Fenerbahçe'nin kadrosunda büyük değişimler beklenmiyor. Forma giyemeyecek oyuncular Oğuz ve Slimani'nin yerine Reyes ve Soldado takıma girecek. İsmail-Eljif değişikliği üçüncü değişiklik olacak.
5

11 MİLYON TL PRİM

Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş maçında olduğu gibi Galatasaray derbisinde de prim uygulaması yapacak. Sarı-lacivertliler bu maçı kazanırsa yaklaşık 11 milyon TL prime hak kazanacak.
4

KADERİ BELLİ OLACAK

Derbi, Koeman'ın geleceği hakkında belirleyici olacak. Alınacak iyi bir skor, Koeman'ın en azından devre arasına kadar teknik direktör olarak devam etmesi kararını beraberinde getirebilir.
3

FUTBOLCULARA ANLATILDI

Samandıra'da takımın yeni isimlerine geçmiş maçlar izlettirildi. Galatasaray maçının atmosferi hazırlanan özel videolarla ortamı bilmeyen futbolculara anlatıldı.
2

HAKEM VE TARAFTAR UYARISI

Koeman'ın futbolculara yaptırdığı analizde hakem konusu ön plana çıktı. Herkese tek tek hakemle ilgili sakin olunması, taraftar baskısına karşı soğukkanlı kalınması yönünde telkinlerde bulunuldu.
1

TARAFTARDAN BÜYÜK İLGİ

Taraftar derbiye büyük ilgi gösterdi. Sarı-lacivertli taraftarlar kendilerine ayrılan bölümü tamamen dolduracak. Yönetim bu konuda taraftar gruplarından dikkatli olmalarını istedi.