Sporx Extra Arama Logo

Derbi öncesi Florya'da son durum
10

FLORYA'DA SON DURUM

İşte Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi Florya'daki son durum...(Sabah)
9

KORKULAN OLMADI

Malatya'da sakatlıkları nedeniyle maçı tamamlayamayan Belhanda ve Linnes'te korkulan olmadı. İki oyuncu da fizik olarak yüzde yüz hazır.
8

NEFES ALDIRDI

İyileşen Serdar Aziz, Eren Derdiyok, Feghouli ve Onyekuru'nun çarşamba ve dün yapılan taktik çalışmalara katılması teknik heyete Fenerbahçe derbisi öncesinde nefes aldırdı.
7

İKİLİYE EMANET

Donk'u oyun içinde 3 bölgede kullanan Fatih Terim'e, Fernando'nun yetişmeyeceği haberi geldi. Fernando derbiye yetişmeyince Donk'un stoperde oynama ihtimali kalmadı. Derbide orta saha Donk-Ndiaye ikilisine emanet...
6

SERDAR AZİZ İLE BİRLİKTE...

Yaptırdığı penaltılara rağmen Ozan Kabak'tan vazgeçmeyi düşünmeyen Terim, Serdar Aziz'in dönüşüyle savunmanın toparlanacağına inanıyor.
5

İLERİ UÇTA EREN

Malatya'da kendisini riske etmeyen Eren Derdiyok derbide ileri uçta olacak. Eren'i sağdan Onyekuru, soldan Rodrigues tamamlayacak.
4

HIZLARINA GÜVENİYOR

Fenerbahçe'yi analiz eden sarı-kırmızılı teknik heyet, rakibin zayıf karnı olarak beklerini görüyor ve Onyekuru ile Rodrigues'in hızına güveniyor.
3

SKORA GÖRE SOKACAK

Derbilerde kulübenin önemini de bilen Fatih Terim hamle oyuncusu olarak Sinan Gümüş ve Feghouli'yi skora göre oyuna sokacak.
2

EN BÜYÜK KOZU

Çarşamba günkü idmanın ardından barbekü partisi organize edildi. Oyuncu eşleri ve çocukları da tesise davet edildi. Florya'daki aile ortamı, derbi öncesi Galatasaray'ın en büyük kozu..

1

PRİM VERİLMEYECEK

Yıllar sonra ilk kez bir Fenerbahçe derbisinde prime gerek görülmedi. Takımdan da bu yönde bir talep gelmedi. Sarıkırmızılı yönetim son idmanı izledi.