Arama Logo

Brezilya Futbol Federasyonu'ndan Jorge Jesus kararı
5
JESUS'UN İSMİ BREZİLYA İLE ANILIYOR

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Jorge Jesus'un adı, başta Brezilya Milli Takımı olmak üzere birçok kulüple anılıyor. (Milliyet)

4
LOBİ YAPTIĞINA İNANILIYOR

Son haberlere göre Brezilya Futbol Federasyonu, Portekizli teknik adam Jorge Jesus için kararını verdi. UOL'de yer alan habere göre federasyon yetkilileri, Jesus'un Brezilya Milli Takımı için yaptığı açıklamaları yakından takip etmesine karşın Portekizli teknik adamın lobi yaptığına inanıyor.

3
JESUS'A SICAK BAKILMIYOR

Haberde Brezilya Futbol Federasyonu Başkanı Ednaldo Rodrigues'in Jesus için hiçbir görüşme gerçekleştirmediğine yer verildi. Jorge Jesus'un Brezilya Milli Takımı için yaptığı açıklamaları uzaktan takip eden federasyon yetkililerinin Jesus'un lobi yaptığını düşündüğü için Portekizli teknik adama sıcak bakmıyor.

2
ANCELOTTI İÇİN İKNA TURLARI

Brezilya Futbol Federasyonu'nun Jorge Jesus için hiçbir tasarrufta bulunmayacağı ve gündemdeki en önemli ismin Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti olduğu ifade edildi. İtalyan teknik adamın Real Madrid'deki geleceği henüz netlik kazanmadı. Eflatun-beyazlıların bu sezon bir başarı yakalayamaması durumunda Carlo Ancelotti'ye Brezilya için izin verebilecekleri kaydedildi.

1
LİGDE YARIŞ DEVAM EDİYOR
Süper Lig'de bir maç eksiğiyle lider Galatasaray'ın 6 puan gerisinde bulunan Fenerbahçe, bu sezon Jorge Jesus yönetiminde çıktığı 39 resmi maçta 26 galibiyet 7 beraberlik 6 mağlubiyet alarak 2.18 puan ortalaması yakaladı.