Sporx Extra Arama Logo

Bir garip hikaye: Rize'de Remy gerçekleri! 14 haftadır yok
6
FIRTINA GİBİ ESİYORDU

Uzun yıllar adı Süper Lig’in devleriyle anılan Loic Remy, sezon başında Çaykur Rizespor’a transfer olmuştu. Dünyaca ünlü yıldız sezona muhteşem başlamıştı. Çıktığı 10 Süper Lig maçında fırtınalar estiren başarılı futbolcu tam 6 gol atarak adeta küllerinden doğmuştu.

5
REMY NERELERDE?
En formda döneminde koronavirüse yakalanan Fransız yıldız, ardından bir daha sahalara dönemedi. Rize kulübü oyuncuyla ilgili o süreçten bu yana hiçbir açıklama yapmazken Remy 11. haftadan bu yana ortalarda görünmedi. Peki Remy’de son durum ne?
4
KOVID OLDU AMA ÇALIŞTI
Koronavirüse yakalandığında kasık sakatlığı da nükseden Remy, karantinada bile fizyoterapistiyle çalışıyordu.
3
AĞRILARI İZİN VERMEDİ
Ancak 33 yaşındaki futbolcunun ağrıları bir türlü geçmedi, zaman zaman saha çalışmalarına katılıp kendisini denese de ağrıları oynamasına izin vermedi.
2
ŞEHİRDEN AYRILDI
Problemine Türkiye’de çare bulamayan Remy’nin Almanya’daki doktoruna görünmek üzere kulüpten izin alarak şehirden ayrıldığı bildirildi.
1
RİZESPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ
Rizespor, Loic Remy ile ilgili açıklama yaptı ve, "Şu an itibari ile profesyonel futbolcumuz Loic Remy tesislerimizde sağlık ekibimizin yönetiminde rehabilitasyon sürecinde olup, herhangi bir olumsuzluk gelişmediği takdirde iki hafta içinde saha çalışmalarına başlaması planlanmaktadır." ifadeleri kullanıldı.