Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta transfer zirvesi: 5 teklif

Menajerlerin siyah beyazlılara önerdiği oyuncuların kimler olduğu netleşti. Sergen Yalçın, öncelikle santrfor almaları gerektiğini belirtirken, kendileri için en ideal ismin Mandzukic olduğunu yineledi. Çebi-Yalçın zirvesinde ayrıca menajerlerin teklif ettiği Kenan Karaman, Caulker, Emrah ve Hector’un transfer şartları konuşuldu.
9
TRANSFER TOPLANTISI

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, ikinci kez yakalandığı Covid-19 tedavisi ve karantina sürecinin sona ermesinin ardından teknik direktör Sergen Yalçın’la bir toplantı yaparak, ara transferde gidecek ve kalacak futbolcular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

8
"EN İDEALİ MANDZUKİC"

Teknik direktör Yalçın, öncelikle Vincent Aboubakar’a alternatif olabilecek kalitede bir santrfor almaları gerektiğini belirterek kendileri için en ideal ismin Mario Mandzukic olduğunu tekrarladı.

7
GÖRÜŞMELER ASKIYA ALINDI

Çebi, bu transferi gerçekleştirmek için tüm imkanları zorlayacaklarını belirtirken, Mandzukic’in menajerinin kalp krizi geçirmesi nedeniyle görüşmeler 3-4 günlüğüne askıya alındı.

6
TEKLİF EDİLEN DİĞER FUTBOLCULAR

Çebi-Yalçın zirvesinde ayrıca menajerlerin teklif ettiği diğer futbolcuların isimleri gündeme geldi. Fortuna Düsseldorf’tan santrfor Kenan Karaman, Aytemiz Alanyaspor’dan stoper Steven Caulker, BB Erzurumspor’dan kanat oyuncusu Emrah Başsan ve Fulham’dan stoper Michael Hector’un transfer şartları konuşuldu.

5
STEVEN CAULKER

Takım: Alanyaspor
Yaş: 29
Mevki: Stoper

4
EMRAH BAŞSAN

Takım: BB Erzurumspor
Yaş: 28
Mevki: Sağ kanat

3
KENAN KARAMAN

Takım: Fortuna Düsseldorf
Yaş: 26
Mevki: Santrfor

2
MICHAEL HECTOR

Takım: Fulham
Yaş: 28
Mevki: Stoper

1
"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALDIK"

Bu arada Konyaspor Kulübü Sportif Direktörü Adnan Erkan, defans oyuncusu Abdülkerim Bardakçı için Beşiktaş’tan teklif aldıklarını söyledi. Erkan, “İlk etaptaki teklifleri takastı, yeterli bulmadık reddettik” diye konuştu. [Hürriyet]