Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal sıkıntısı
5
BEŞİKTAŞ'TA GHEZZAL BELİRSİZLİĞİ
Asistleri ve golleriyle Beşiktaş'ın başarısında büyük rol oynayan Rachid Ghezzal'ın geleceği belirsizliğini koruyor. Siyah-Beyazlılar'ın yeni sezonda da takımda tutmak için uğraştığı Cezayirli yıldız konusunda gelişmeler pek de iç açıcı değil.
4
YENİ SEZONDA PLANINDA VAR
Leicester Teknik Direktörü Brendan Rodgers, Roma'dan kiralanan Cengiz Ünder'i yeni sezonda düşünmüyor. Başarılı hocanın Cengiz'in yerine Ghezzal'ı değerlendirmek istediği ifade edildi.
3
GHEZZAL KALMAK İSTİYOR...
Ayrıca İngilizler 1 yıl daha sözleşmesi olan yıldız futbolcunun bonservisini 8 milyon Euro olarak belirledi. Geleceği ile ilgili konuşan Ghezzal ise Beşiktaş'ta kalmak istediğini söyledi.
2
ZAMANI GELİNCE GÖRÜŞECEĞİZ
Başkan Ahmet Nur Çebi, Ghezzal'la ilgili transfer sorularını yanıtladı. Başkan Çebi, "Bu tür konular şu an gündemimizde yok. Zamanı geldiğinde, sadece Ghezzal değil diğer futbolcularımızla da yolumuza devam etmek için her türlü istek ve arzu içerisinde olacağımızı belirtmek isterim" açıklamasını yaptı.
1
BEŞİKTAŞ PERFORMANSI
Beşiktaş'ta bu sezon 26 maçta 3 gol ve 4 asistle oynayan Ghezzal için Beşiktaş yönetimi ise öncelikli olarak 1 yıl kiralama ya da 3-4 milyon euroya bonservisini alma seçeneğini düşünüyordu