Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'tan Rangers'a Rıdvan resti!

Rangers’ın Rıdvan Yılmaz için 4.5 milyon euro bonservis bedeli ve 1.5 milyon euro bonustan oluşan teklifi, sonraki satıştan yüzde 20 pay olmadığı için geri çevrildi.
5
BEŞİKTAŞ'TAN RANGERS'A YANIT

Beşiktaş'ta yaz döneminde adı transfer vitrininden inmeyen Rıdvan Yılmaz ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 21 yaşındaki oyuncuya İskoçya'dan Rangers talip oldu ve resmi teklifini de Beşiktaş Kulübü'ne iletti.

4
KARTAL NET 5 MİLYON EURO İSTİYOR

Siyah-beyazlılara gelen teklif 6 milyon Euro. Bu rakamın 4.5 milyon Euro'luk kısmı direkt olarak bonservis bedeli kalan 1.5 milyon Euro ise bonus kısmı. Beşiktaşlı idareciler, masaya ciddi şekilde gelen Rangers ile görüşmelerini sıklaştırmış durumda. Net bonservisi 5 milyon Euro'ya çıkarmak isteyen yönetimin kırmızı çizgisi ise sonraki satıştan pay...

3
RANGERS'A RESTİ ÇEKTİLER

Beşiktaş'ın transferden sorumlu isimleri bu konuyla ilgili olarak İskoç yetkililere, "Sonraki satıştan %20 pay vermediğiniz sürece geri kalan kısmı konuşmaya dahi gerek yok" yanıtıyla cevap verdi.

2
RAKAMI YÜKSELTMESİ BEKLENİYOR

Rangers'ın, Rıdvan için yeni teklif yaparak hem rakamı yükseltmesi hem de satıştan pay maddesi eklemesi bekleniyor.

1
BEŞİKTAŞ ÖNÜNÜ AÇACAK

Şayet istekleri kabul görmesi halinde yönetim, milli futbolcunun önünü açacak ve son kararı kendisine bırakacak. (Sabah)