Arama Logo

Beşiktaş'ı bekleyen 3 kritik maç!

Galatasaray engelini 3 puanla geçen Beşiktaş'ı 8 günde 3 önemli maç bekliyor. Cumartesi Hatay ve 3 Kasım’da Sporting Lizbon deplasmanlarına çıkacak olan Kartal, 6 Kasım’da lider Trabzonspor’u konuk edecek. Bu karşılaşmaların sonuçları Avrupa ve ligdeki kaderi çizecek.
5
BEŞİKTAŞ İÇİN YENİ BİR SAYFA...

İnişli-çıkışlı sergilediği performansların ardından Galatasaray derbisini kazanan Beşiktaş için yeni bir sayfa açılıyor…

4
3 KRİTİK MAÇ

Birçok futbolcusunun sakatlıktan kurtulmasının ardından çıkışa geçmeyi hedefleyen Beşiktaş'ı cumartesi günü ve 6 Kasım arasındaki 8 günlük periyotta 3 önemli mücadele bekliyor.

3
KAZANMAYA MECBUR

Ligin flaş ekibi Hatayspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Kartal'ın bir sonraki durağı Lizbon olacak. Şampiyonlar Ligi'nde 3'te 0 çekerek hayal kırıklığı yaratan Kartal, Avrupa Ligi için kazanmak zorunda.

2
SEZON FİNALİ GİBİ

Sergen Yalçın'ın öğrencileri, bu iki karşılaşmanın ardından lig lideri Trabzonspor'u evinde konuk edecek. Siyah-beyazlılar, namağlup bir şekilde yoluna devam eden bordo-mavilileri devirip şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu kanıtlamak isteyecek.

1
SERGEN YALÇIN BU 3 MAÇA ODAKLANDI

Avrupa'da ve ligde birbirinden zorlu sınavlar verecek olan Kara Kartal'ın 3 maçtaki alacağı sonuçlar sezonun ilk çeyreğindeki kaderini çizecek. Galatasaray derbisi galibiyeti sonrası “Abartmaya gerek yok” diyen Yalçın, bu 3 zorlu maça odaklanmış durumda. (Sözcü/Ali Aydın)