Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Barcelona'da Messi için şart!
7
YENİDEN LIONEL MESSI

Barcelona, 2020 yazında takımdan ayrılan Lionel Messi'ni yeniden kadrosuna katmak istiyor.

6
MESSI İÇİN HEDEF 2023

İspanyol basınında yer alan haberde, Katalan devinin, Messi'nin PSG ile olan sözleşmesinin 2023 yılında sona ermesinin ardından yıldız futbolcuyu transfer etmek istediği aktarıldı.

5
BARCELONA'NIN ŞARTLARI VAR

Ancak Messi'nin Barcelona'ya geri dönmeyi kabul etmesi durumunda başkan Joan Laporta ve teknik direktör Xavi Hernandez'in birkaç şartının olduğu ifade edildi.

4
MAAŞINDA İNDİRİM YAPMASI GEREKİYOR

35 yaşındaki futbolcunun ilk olarak maaşında ciddi bir indirime yapması gerekiyor. Messi ayrıca saha içerisinde de teknik direktör Xavi'nin kendisine biçeceği rolü kabul etmek durumunda.

3
TARAFTARI MUTLU EDECEK

Barcelona'nın, Messi'nin geri dönmesinin kulübe pazarlama konusunda birçok fayda sağlayacağına inandığı kaydedildi. Kulüp yönetimi ayrıca Messi transferinin taraftarı mutlu edeceğini düşünüyor.

2
ANALİZ YAPILACAK

Öte yandan Xavi Hernandez ve teknik heyetin, Messi'nin hangi pozisyonda oynayacağına dair bir analiz yapacağının altı çizildi.

1
MERKEZ ARTIK LEWA'NIN

Messi'nin, Lewandowski'nin varlığı nedeniyle hücum hattının merkezinde forma giyemeyeceği hatırlatıldı. Messi'nin, sağ kanatta forma giymesi durumunda ise, kulübün güçlü bir sağ bek almak zorunda olduğu öne sürüldü.