Arama Logo

Aziz Yıldırım'dan Mourinho açıklaması!
8
AZİZ YILDIRIM'DAN MOURINHO AÇIKLAMASI

Fenerbahçe'de yeniden başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım, basın toplantısı düzenledi. Aziz Yıldırım, basın toplantısında Jose Mourinho ile ilgili konuştu.

AZİZ YILDIRIM'DAN MOURINHO AÇIKLAMASI
7
"İKİ SAAT KONUŞTUK"

"Jose Mourinho ile iki saat konuştuk. Konuşmaları sürdürmek için arkadaşları menajerleri ile devam edecek."

\
6
"KONYASPOR MAÇINI İZLEDİ"

"Biz ne para ne transfer konuştuk. Konyaspor maçını izlediğini söyledi. Bir aday telefonla konuşmuş. Mevcut başkan menajer göndermiş. Üç tane şey... Şimdi diyorlar '15 Milyon € buna verilir mi?' Ya sana ne kardeşim?"

\
5
"ANLAŞIRSAK GELECEK"

"Jose Mourinho şartlarda anlaşırsak gelecek! Ama rahat bırakmıyorsunuz, burayı takip ediyor!"

\
4
"ARABİSTAN'A GİTMEYECEK"

"Suudi Arabistan'a gitmiyor! Rahat olun! Bahreyn'e iki konferansa gidecek, 2 milyon $! Anlayın yani değerli basın! Olumlu olun!"

\
3
"YÖNETİME TEKLİFİM..."
"Bu yönetime teklifim, Jose Mourinho ile çalışmayı düşünüyorlarsa; Şekip Mosturoğlu'ndan rica edeceğim, iki taraftan arkadaşlar gitsin ve imzayı atsınlar. Kim seçilirse, Mourinho ile devam etsin! Biz kaybedersek, Mourinho'nun yarı parasını da ben ödeyeceğim! Haydi bakalım..."
\
2
"İSTEDİĞİ BİRKAÇ OYUNCU ALIRIZ"
"Jose Mourinho gelirse, istediği birkaç oyuncuyu alırız. Transferde cömert falan bir durum yok! İçeriyi bir göreyim, ona göre bakarım."
\
1
MOURINHO, 100 MİLYON EURO
"Gazetede yazanlara bakın! Jose Mourinho'ya neden 100 Milyon € vereyim! Mesut Özil mi aracıymış! Aykut Kocaman'ı Volkan Demirel'i de getiriyormuşum... Adam istemedi bunları, ne yapacağız?"
MOURINHO, 100 MİLYON EURO