Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman'dan Hatayspor-Beşiktaş yorumları
7
AYHAN AKMAN'DAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Ayhan Akman, TRT Spor'da Beşiktaş'ın Hatayspor deplasmanında aldığı 2-2'lik beraberliği değerlendirdi.
6
"MÜCADELE ETMEDEN PUAN YOK"
Bu ligde mücadele etmeden, koşmadan, savaşmadan puan çıkaramazsınız. Zaten rakibiniz ligin lideri Beşiktaş, Hatay bu mücadeleyi göstermeliydi. Fizikli oyuncuları var kadroda, bu kadro mühendisliğini tebrik ettik. Aabid ve Ribeiro diye iki önemli oyuncular var ve hoca önlerinde 3 tane hücumcu tercih ediyor.
5
"ÖNCE MAÇI TUTMAK İSTEDİ"
Beşiktaş'ta hoca önce maçı tutma adına 11 ile çıktı. Sonra N'Koudou ve Oğuzhan'ı kullanmayı düşündü. Maçın 10 ve 35. dakikaları arasında Hatay'ın müthiş bir baskısı vardı, gol de geliyorum diyordu.
4
"CESARETLİ OLABİLİRDİ"
Acaba Sergen hoca 4-4-2'ye dönebilir mi dedim 2. yarıda. Larin, Aboubakar'ın yanına, N'Koudou sola ve Ghezzal sağa. Ghezzal bence maçın iyilerindendi, çıkmamalıydı. Hoca biraz daha cesaretli olabilir miydi acaba?
3
"1 PUANI YETERLİ GÖRDÜ"
Beşiktaş, haftaya Galatasaray ile oynuyor, 1 puanı haneye yazdırdı ve Galatasaray'ı karşılayacak. Bu da bence mantıklı, hoca da 1 puanı yeterli olarak gördü.
2
"PLANLARI TUTTU"
Ömer hocanın fikri ilk yarıda önde basalım ve golü bulalımdı. İkinci yarıda yoruldular, yetmedi. Diouf aslında fizikli bir oyuncuydu, belki o olsa daha iyi çıkabilirlerdi. İlk yarıda sürekli dönenleri aldılar, bence planları tuttu.
1
"ABOUBAKAR'IN HER ŞEYİ VAR"
Aboubakar aşağı yukarı 2 senedir oynamıyor, maç performansını artırmak zaman istiyor, özellikle de bu kadar fiziği yüksek bir oyuncu için. Her şeyden olan bir santrfor. Çalımı da var. Her türlü gol meziyeti de var. Her türlü yanındakini de oynatan bir oyuncu. Özellikleriyle şu anda ligin en önemli forveti.