Sporx Extra Arama Logo

Avrupa'nın devleri Fenerbahçe'nin yıldızları için geliyor

Fenerbahçe'de Altay Bayındır ve Attila Szalai'nin yükselen performansı kendilerine olan ilgiyi artırdı. Ajax, C.Palace, Newcastle ve A.Villa Altay için Napoli ve Lazio ise Szalai için Gaziantep maçına scout gönderiyor.
6
6 KULÜP SCOUT GÖNDERECEK

Fenerbahçe'de bu sezonun en başarılı iki ismi olan Altay Bayındır ve Attila Szalai'nin performansı Avrupa'nın önemli kulüplerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Toplam 6 kulüp bu iki oyuncu için Fenerbahçe'nin Gaziantep ile oynayacağı maça scout gönderme kararı aldı.

5
YÜKSELEN DEĞER ALTAY BAYINDIR

A Milli Takım'a yükselme başarısı gösteren ve bu sezon birçok maçta Fener'i kurtaran isim olan Altay için Ajax, Crystal Palace, Newcastle United ve Aston Villa temsilci gönderecek.

4
ATTİLA SZALAİ TAM İSABET

Attila Szalai'yi izlemek için ise Napoli ve Lazio temsilcilerini gönderiyor. Pelkas ve Ozan Tufan ile birlikte Fenerbahçe'de yakın takibe alınan oyuncu sayısı 4'e çıktı.

3
SZALAI İÇİN REKOR TEKLİF GELEBİLİR

Macaristan basını Attila Szalai için 20 milyon Euro'nun üzerinde teklif gelebileceğini iddia ediyor.

2
ALTAY'IN PERFORMANSI

Altay Bayındır, bu sezon Fenerbahçe forması ile çıktığı 31 lig maçında 29 gol yedi. 10 maçta da kalesini gole kapatmayı başardı.

1
SZALAI'NİN PERFORMANSI

Attila Szalai, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 13 lig maçına çıktı ve gösterdiği performansla taraftarın sevgisini kazandı. 23 yaşındaki stoperin Fenerbahçe de 1 golü bulunuyor. (Takvim)