Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'tan Mesut Özil, transfer, kampanya ve Erol Bulut açıklaması
22
ALİ KOÇ'TAN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, online olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Mesut Ol kampanyasını duyurdu. İşte o sözler...

21
OMAR'DA İÇİMİZ PARÇALANDI
"Galatasaraylı futbolcu Omar'ın kazasını duyar duymaz açıklamamız yaptık, genç çocuk sahibi biri olarak olayı duyduğumuz zaman içimiz parçalandı. Bu konunun özelinde bir ziyaretimiz olmadı ama bu tip jestlerin Türk futboluna fayda sağlayacağına inanıyorum ve biz de kulüp olarak bu tip adımları her zaman atıyoruz"
20
MESUT ÖZİL HERKESE GÖSTERECEK

"İnşallah Mesut Özil sahaya çıkacak ve kim olduğunu tüm dünyaya gösterecek"

19
MESUT ÖZİL FIRSAT OLDU
"Mesut Özil'i kadromuza katmak için uğraş verdik, Özil'in CV'si ortada... Arsenal ile yaşadıkları bizim için bir fırsat oldu, bir rüya gerçekleşmeye yakın durumda"
18
ISRARLA EVİN OĞLU DİYORUM
"Mesut Özil bir futbolcudan da öte büyük bir marka. Mesut Özil'e ben yine evin oğlu diyorum. Israrla evin oğlu diyorum. Fenerbahçe'ye daha önce bu kadar büyük Fenerbahçe sevdası olan büyük bir marka gelmedi. Dünya Fenerbahçe ve Mesut Özil'i konuşuyor, Özil şimdiden bize katkı vermeye başladı"
17
4.5 SAAT UÇAK İZLENDİ
"Havadaki bir uçağı 4.5 saat boyunca seyretmek nasıl bir duygu ben anlamıyorum. 1.8 milyon kişi Mesut Özil'i taşıyan uçağı izlemiş. Mesut Özil transferinde 45 milyon kişiye erişim sağladığımız hesaplanıyor. Fenerbahçe, Mesut Özil transferiyle birlikte bir kez daha adını tüm dünyaya en güçlü şekilde duyurdu
16
MESUT NE ZAMAN İDMANA ÇIKACAK?
"Niye hayal gerçekleşmek üzere diyorum? Benim için imzayı atmadığımız zaman resmi bir durum  değil. Mesut Özil'e bugün ve yarın testler yapılacak. İlk antrenmanının pazar akşamı olmasını planlıyoruz. Mesut Özil için ilk koronavirüs testi negatif çıktı"
15
MESUT ÇOK BÜYÜK BAŞARILAR ALACAK
"Mesut Özil'in çok büyük başarılar elde edeceğine inanıyorum. Fenerbahçe, Mesut Özil'e "dünyanın en iyi futbolcularından biri olduğunu" gösterme fırsatını sundu."
14
MESUTOL KAMPANYASI
"Fener Ol'u Mesut Özil imza atana kadar Mesut Ol'a çeviriyoruz. Mesut Özil gelirse destek olurum, forma alırım diyen taraftarlarımızı bu kampanyaya destek vermesini bekliyorum, hadi bakalım. MESUTOL yazıp 1907'ye SMS gönderip desteklerinizi bekliyoruz"
13
TARAFTARLARA TEŞEKKÜR
"Bu sene bazı taraftarlarımız maçlara gelemeyeceğini bile bile loca konusunda bize destek oldu, kendilerine teşekkür ediyorum."
12
FENERBAHÇE'YE KATKI SAĞLAYIN
"Aidatımız 50 TL ama daha fazla katkı yapmak istiyorsanız bundan memnun oluruz. Çorbada tuzumuz olsun diyorsanız, Fenerbahçe'ye katkı sağlayın. 5 bin 28 üyemiz 50 TL'lik aidatın üzerinde kulübümüze bir katkı sağladı."
11
OĞULCAN ÇAĞLAYAN SÖZLERİ
"Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan konusu için görüşümüzü açıkladım. Bu bizi neden ilgilendiyor? Biz sahada rekabet ettiğimiz kadar transferde de rekabet ediyoruz ve rekabetin adil bir şekilde yapılması gerekiyor. Futbolcu ayartma konusunda birçok kulüp rahatsız. Bu transferin yapılış şekli, bizi de ilgilendiyor"
10
YAYINCI KURULUŞ TEPKİSİ
"Yayıncı kuruluş konusunda artık sabrımız taşmıştır, bu kaçıncı oldu! Tavırları değişene kadar bizim de tavrımız devam edecek"
9
HOCAMIZLA AYRILIĞI DÜŞÜNMEDİK
"Hocamız Erol Bulut'un her zaman arkasında olduk, sezon başında da şampiyonluk algısı yapıldı, bu konuda da herkesi uyardım. Burada da bir plan vardı. İlk kayıplarımızda da zaten herkes yerden yere vurduk ama biz hocamız ile yollarımızı ayırmayı hiç düşünmedik."
8
RAKİPLERİMİZDEN FARKIMIZ VAR
"Bizi diğer rakiplerimizden ayıran konu, mücadele ettiğimiz her branşta en tepeye oynamak için bütün sınırlı imkanlarımıza rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmamız. Basketbol, voleybol ve diğer tüm branşlarda kulübü tutmak ve bu seviyede mücadeleci yatırımlar yapmak daha ne kadar sürdürülebilir, emin değilim."
7
AZİZ YILDIRIM'DAN YANIT ALAMADIK
"Başkanımız Aziz Yıldırım ile hiçbir sıkıntımız yok, bizim tek sıkıntımız Aziz Yıldırım ile birkaç kez iletişim kurmaya çalıştık ama başaramadık. Ortak paydamız Fenerbahçe ise buluşmamız bu kadar zor olmaz"
6
ZOR BİR YILI GERİDE BIRAKTIK

"Çok zor bir yılı geride bıraktık, hayatımız alt üst oldu. Yeni normale alıştık ama inşallah da çok fazla alışmayız. Aşı da hayatımıza girdi ama 20-21 yılı da bu pandeminin gölgesinde devam edecektir."

5
YOĞUN BİR DÖNEM GEÇİRDİK

Sezon başında yoğun bir transfer dönemi geçirdik ve şu anda bu durumdayız. Her yerde ifade ettiğim gibi, tüm takımlar inişli çıkışlı dönemler yaşayacak. Hiçbir takımın alışık olmadığı bir dönemden geçiyoruz, ligimizin takvimi 5 hafta daha kısa. Geç başladık, erken bitirmek zorundayız, takım sayısı arttı. Çok yoğun bir takvim var