Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ali Akman'dan Galatasaray'a 'Evet'
6
ADIM ADIM G.SARAY'A; ALİ AKMAN

Yerli santrfor arayışlarını sürdüren Galatasaray, iki oğlu da sarı kırmızılı formayı giyen efsane futbolcuları Ayhan Akman'ın yeğeni Ali Akman için Eintracht Frankfurt'a kiralama teklifinde bulundu.

5
G.SARAY TEKLİFİNİ YAPTI

Bursaspor'dan ayrılarak Eintracht Frankfurt'a transfer olan Ali Akman, NEC Nijmegen'e kiralanmıştı. Bu sezon geri dönen Akman, kadroda yine düşünülmüyor. Eintracht Frankfurt da Galatasaray'ın satın alma opsiyonlu kiralama teklifini değerlendirmeye aldı.

4
ALİ AKMAN'DAN G.SARAY'A 'EVET'

Ali Akman, amcası Ayhan Akman aracılığıyla da gelen teklife olumlu yanıt verdi ve Galatasaray'da oynamaya sıcak baktığını iletti.

3
BEKLENTİ; ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İÇİ İMZA

Frankfurt'un da Ali Akman için gelen teklife sıcak baktığı ancak son aşamada detayların görüşüldüğü belirtildi. Transferin en geç gelecek hafta içerisinde biteceğine dair Galatasaray'da beklenti oluşmuş durumda...

2
UMUT BOZOK YERİNE ALİ AKMAN

Galatasaray, transfer döneminin başında gündeme gelen Umut Bozok'un çok yüksek rakamlar talep etmesi ve Ali Akman'ın hem Galatasaray bağları hem daha genç oluşu hem de ekonomik olarak daha uygun olması ismini ön plana çıkardı.

1
İMZA ATARSA 4. AKMAN

Ayhan Akman'ın yeğeni olan Ali Akman Galatasaray kadrosuna katılırsa kuzenleri Hamza Yiğit ve Efe ile beraber sarı-kırmızılı formayı giyecek.