Sporx Extra Arama Logo

Abdullah Avcı'dan transfer açıklamaları!
16
AVCI'DAN SEZON VE TRANSFER AÇIKLAMASI

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, sezonun sona ermesinin ardından değerlendirmelerde bulundu ve transferle ilgili açıklamalar yaptı.

15
"ABDULKADİR PARMAK BİR DÜŞÜNSÜN"

"Abdulkadir Parmak ile geldiğim günden bu yana burada çalıştım. Abdulkadir Parmak yaptığı hatayı biliyor. 'Sen de düşün biz de düşünelim. Yapılanmanın içinde konuşuruz. Karşılıklı karar veririz. Ne yapacağımızı konuşuruz, birlikte karar veririz' dedik"

14
"HÜSEYİN TÜRKMEN ÇOK DEĞERLİ!"

"Hüseyin Türkmen de burada değerli oyuncularından bir tanesidir. Bu topraklardan yetişenlere daha fazla sahip çıkalım. Hüseyin Türkmen, buranın değerli bir oyuncusu. Bizimle devam edecek"

13
"KAMİL AHMET VE HOSSEINI BEKLEMEDE"

"Trabzonspor, her atışını nokta atışı yapmak zorunda. Kiralık oyuncular ile ilgili yakında açıklama yapacağız. Burası Trabzonspor, herkes burada olmak istiyor. Kamil Ahmet de Majeed Hosseini de bekleme sürecindeki isimler. Tercih kullanabilirler ki saygı duyarım"

12
"SAĞ BEKE TRANSFER OLACAK"

"Pereira buraya hizmet etmiştir. Bazen değişimler sancılı olur. Pereira, konusu kapanmıştır. Bütün maddi imkanlarını da alarak gitmiştir. Allah yolunu açık etsin. Sağ beke bir transferimiz daha olacak"

11
"ARKADAN GELMEK KOLAY DEĞİL"

"Bu kadar yarışın içinde arkadan gelip dahil olmak kolay değil. Özellikle Galatasaray maçı oyun olarak tamamen elimizde olan bir maçtı"

10
"BAŞKANIN DEDİKLERİ DOĞRU"

"Başkan, yönetimimiz, izleme komitesi ve biz çok detaylı araştırma yapıyoruz. Yanlış transfer olarak bakılmaması lazım, organizasyon olarak bakmak lazım. Oyuncu konusunda hata yapmayız ama önemli olan organizasyonun içinde uyum sağlamak. Başkanın dedikleri doğrudur. Bunun sayısını artırmak istiyoruz. Ön tarafta rekabet artırmak lazım. Bir kenar oyuncusu, bir bek alıyoruz zaten. Oyuncuların yaşı konuşulabilir ama genç bir takımız ve 28 bandı rekabet için gerekiyor"

9
"ABDÜLKADİR ÖMÜR EN YETENEKLİLERDEN"

"Abdülkadir Ömür, Türkiye'nin en yetenekli futbolcusu. Milli Takım'a da döndü"

8
"24 TAKIM MI? 3 GRUP MU OLACAK"

"24 takım mı? İki grup mu oynayacağız. 1 sene sonra da 3 grup mu olacak? Ben inanmıyorum öyle bir şey olacağına"

7
"TRABZON İNSANINI ÇOK SEVDİM"

"Ben bu yörenin insanıyım. Ben; Trabzonspor'u, Trabzon insanını çok sevdim. Karşılıklı birbirimize iyi geldik diye düşünüyorum. Çok iyi hissediyorum. İyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum"

6
"BAZI İSMİ ÇIKANLAR DOĞRU"

"Bazı ismi çıkanlar doğru oyuncular ama bazı ismi çıkanları tanımıyorum, bilmiyorum"

5
"TRAZONSPOR HÜCUM OYNAR!"

"Trabzonspor, hücum oynar. Hücum oynarken savunma güvenliğinin nasıl alındığına ilişkin örnekleri de yakında göstereceğiz. Şampiyon olacaksan oyununu iki yönünü hatta bir yönünü hücum yönünü daha iyi oynaman gerekiyor"

4
"KEŞKE SÖRLOTH OLSA..."

"Nagelsmann, Bayern Münih'e gitti. Türkiye'de olsa kupası yok, Bayern alıyor diye eleştirilirdi. Senin oyun planlarına, organizasyonlarına bakarak transfer ediyorlar. Türkiye'de oyun planı, organizasyon, vizyon, bonservis olacak şeyler değil. Almanya'da alınan kararlar çok güzel. Ben devre arasında başkanla sohbet ederken Sörloth oynamıyordu o zaman ve 'Söyle, gelsin takımına yardımcı olsun' demiştim. Herkes tarafından seviliyor. Keşke olsa"

3
"BİR SANTRFOR İSTİYORUM, YABANCI"

"Bir tane santrfor ile ilgili vardı düşüncem. Onunla ilgili devam ediyor düşüncem. Öncelikle o olursa diye bütün düşüncem. Yabancı"

2
"EFECAN VE VISCA'YI İSTEDİM"

"İstediğim oyunculardan biri Efecan, diğeri de Visca'ydı. Efecan ile ilgili devre arası bir girişimimiz oldu. Visca benim eski öğrencim, Türkiye'ye ben getirmiştim. Bu iki oyuncuyla ilgili de şu anda bir görüşme yok."

1
"KALECİ TRANSFERİ OLACAK"

"Kaleci transferi yapacağız. Erce iyi kaleci ama yapacağız. Matematiksel olarak 2-3 hafta önce garantiledik, Ahmetcan ve Farukcan potansiyel bunlarla ilgili düşencemiz var. Ne yapsak bir tarafa çekilecekti. 6 ay oldu, çok iyi hissediyorum, dün maç bitti eve gitmedim buradayım."