Arama Logo

A Milli Futbol Takımı, Ermenistan'a geldi
11
MİLLİLER, ERMENİSTAN'A ULAŞTI!

UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu ilk hafta maçında yarın deplasmanda Ermenistan ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, bu ülkeye ulaştı.

10
BÜYÜKEKŞİ VE ALTINTOP DA YER ALDI

Ay-yıldızlı kafileyi taşıyan uçak, İstanbul'dan Ermenistan'ın başkenti Erivan'daki Zvartnots Uluslararası Havalimanı'na geldi. Milliler, otobüsle konaklayacakları otele geçti. Kafilede, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop ile TFF Yönetim Kurulu üyeleri de bulundu.

9
2 İSİM HARİÇ TAM KADRO

Aday kadrodan çıkarıldıkları daha önce açıklanan Tayyip Talha Sanuç ve Abdülkerim Bardakcı dışında tüm oyuncular kafilede yer aldı.

8
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

A Milli Futbol Takımı'nın Ermenistan'a gelişi sırasında yoğun güvenlik önlemleri dikkati çekti. Resmi ve sivil olmak üzere 100'ün üzerinde güvenlik görevlisi, ay-yıldızlı ekibin havalimanına gelişinde görev yaptı. Milli takım, konaklayacağı otele de yoğun güvenlik önlemleri altında gitti. Ermenistan ile Türkiye arasında Republican Stadı'nda oynanacak karşılaşma, yarın TSİ 20.00'de başlayacak.

7
6
5
4
3
2
1