Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
15 Temmuz 2023 Cumartesi 14:05
Lig:
Hazırlık Maçları
FK Neftchi
0
Fenerbahçe
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-1 | FK Neftchi - Fenerbahçe canlı skor burada - Maç Özeti
FK Neftchi
Genel
İç saha
Dış saha
15.02.24
PFC Sochi [D]
0-1
18.11.23
Zenit St. Petersburg
2-1
17.08.23
UEC
Beşiktaş [D]
2-1
10.08.23
UEC
Beşiktaş
1-3
03.08.23
UEC
Zeljeznicar
2-0
27.07.23
UEC
Zeljeznicar [D]
2-2
18.07.23
S. Moskova [D]
2-0
15.07.23
Fenerbahçe
0-1
01.07.23
Zenit St. Petersburg [D]
3-1
11.08.22
UEC
Rapid Wien [D]
2-0
18.11.23
Zenit St. Petersburg
2-1
10.08.23
UEC
Beşiktaş
1-3
03.08.23
UEC
Zeljeznicar
2-0
15.07.23
Fenerbahçe
0-1
04.08.22
UEC
Rapid Wien
2-1
28.07.22
UEC
Aris Limassol
3-0
19.08.21
UEC
Maccabi Haifa
3-3
03.08.21
UEL
HJK
2-2
28.07.21
UCL
Olympiakos
0-1
14.07.21
UCL
Dinamo Tbilisi
2-1
15.02.24
PFC Sochi [D]
0-1
17.08.23
UEC
Beşiktaş [D]
2-1
27.07.23
UEC
Zeljeznicar [D]
2-2
18.07.23
S. Moskova [D]
2-0
01.07.23
Zenit St. Petersburg [D]
3-1
11.08.22
UEC
Rapid Wien [D]
2-0
21.07.22
UEC
Aris Limassol [D]
2-0
14.07.22
Gaziantep FK [D]
0-0
11.07.22
Sivasspor [D]
1-0
26.08.21
UEC
Maccabi Haifa [D]
4-0
Fenerbahçe
Genel
İç saha
Dış saha
22.04.24
SÜL
Sivasspor [D]
2-2
18.04.24
UEC
Olympiakos
3-3
14.04.24
SÜL
Karagümrük [D]
1-2
11.04.24
UEC
Olympiakos [D]
3-2
03.04.24
SÜL
A.Demirspor
4-2
17.03.24
SÜL
Trabzonspor [D]
2-3
14.03.24
UEC
Union St.Gilloise
0-1
10.03.24
SÜL
Pendikspor
4-1
07.03.24
UEC
Union St.Gilloise [D]
0-3
02.03.24
SÜL
Hatayspor [D]
0-2
18.04.24
UEC
Olympiakos
3-3
03.04.24
SÜL
A.Demirspor
4-2
14.03.24
UEC
Union St.Gilloise
0-1
10.03.24
SÜL
Pendikspor
4-1
24.02.24
SÜL
Kasımpasa
2-1
11.02.24
SÜL
Alanyaspor
2-2
28.01.24
SÜL
Ankaragücü
2-1
21.01.24
SÜL
Samsunspor
1-1
17.01.24
CUP
Adanaspor
6-0
10.01.24
SÜL
Konyaspor
7-1
22.04.24
SÜL
Sivasspor [D]
2-2
14.04.24
SÜL
Karagümrük [D]
1-2
11.04.24
UEC
Olympiakos [D]
3-2
17.03.24
SÜL
Trabzonspor [D]
2-3
07.03.24
UEC
Union St.Gilloise [D]
0-3
02.03.24
SÜL
Hatayspor [D]
0-2
27.02.24
CUP
Ankaragücü [D]
3-0
17.02.24
SÜL
Rizespor [D]
1-3
07.02.24
CUP
Gaziantep FK [D]
0-2
03.02.24
SÜL
Antalyaspor [D]
0-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.