Yeni bölüm Kırmızı Oda izle 35. bölüm TV8 full yayın 30 Nisan Cuma

Kırmızı Oda 35. bölüm izle seçeneği sayesinde takipçiler yeni bölümü bekliyor. Son bölüm Kırmızı Oda 35. bölüm izle vatandaşların heyecanla ekran başına geçeceği anları temsil ediyor. Yeni bölümünde Kırmızı Oda dizisi her Cuma olduğu gibi bu Cuma da ekranlarda olacak. Ekranların en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda 35. bölümünde son bölüm, Kırmızı Oda kesintisiz tek parça, Kesintisiz full canlı merakla bekleniyor. Kırmızı Oda 35. bölüm 30 Nisan izle seyircisi ile Cuma günü buluşuyor.

30 Nisan 2021 09:19
Yeni bölüm Kırmızı Oda izle 35. bölüm TV8 full yayın 30 Nisan Cuma
Kırmızı Oda 35. bölüm ize yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve Kırmızı Oda 35. bölüm canlı izle, Kırmızı Oda yeni bölüm full izle youtube son bölüm 30 Nisan 2021 Cuma detayları belli oldu. Kırmızı Oda yeni bölüm 35. bölüm izle, yeni bölümüyle Kırmızı Oda detayları 30 Nisan 2021 Cuma günü ekranlara dönüyor. Meraklı izleyicileri tarafından soluksuz izlenen  Kırmızı Oda 35. bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorular cevabını buldu. 

Kırmızı Oda 35. bölüm her Cuma olduğu gibi 30 Nisan 2021 Cuma saat 20:00'de canlı yayın ile TV8'de yayınlanacak. 

KIRMIZI ODA 35. BÖLÜM İZLE TV8 YENİ BÖLÜM İÇİN TIKLAYINKIRMIZI ODA 34. BÖLÜM ÖZET
Nihal (Esra Ronabar),Zafer (Yiğit Özşener) ilk görüşte aşık olduğunu ve Zafer'in ummadığı anda kendisine evlenme teklif ettiğini Doktor Hanım'a anlatırken, Zafer ise başka bir kadına aşıkken babası yüzünden ondan vazgeçip, Nihal'le evlendiğini itiraf etmesi Doktor Hanım'ı hayli şaşırtır.

Sadi (Erkan Petekkaya),Cemre'nin ölümün ardından Abdullah ve adamlarından intikam almak için Miço ile birlikte yaptıkları planı Doktor Hanım'la paylaşır.

Vahit (Uğur Yücel),babası ile aynı hastalığa yakalandığını anlarken, çocukluğunda babasının kendisine ve annesine yaşattığı travmayı da Doktor Hanım'a açar.

KIRMIZI ODA SON BÖLÜM ÖZET
Doktor Hanım, eşi Zafer'le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal'in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım'ı şaşırtır.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı'nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai'nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi'nin (Erkan Petekkaya) Abdullah'ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım'ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

SON BÖLÜM KIRMIZI ODA FULL İZLE YOUTUBE
KIRMIZI ODA OYUNCULARI Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can EraslanKIRMIZI ODA HANGİ KİTAP?

Kırımızı Oda dizisinin kitabı Madalyonun İçi bugünlerde çok konuşuluyor. Madalyonun İçi kitabı Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabıdır ve Kırmızı Oda dizisindeki hikayelerin kaynağıdır. Kırmızı Oda dizisinden önce kitap haline gelen Madalyonun İçi'nde birbirinden aşsiz hikayeler yer almaktadır. Madalyonun İçi kitabında yer alan hikayelerin Kırmızı Oda dizisinde yer aldığı görüldü. Billur Kaya, Melisa Sözen, Evrim Alasya, Tülin Özen gibi oyuncuların oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Madalyonun İçi kitabından alıntılar ve bir çok farklı eşsiz hikaye yer almaktadır.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun öykülerinden uyarlanarak Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryolaştırdığı dizinin altında yatan temel hikayelerin nasıl oluşacağı, gerçek hayattan olup olmayacağı dizinin şimdiden sıkı takipçisi olacak izleyiciler tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı.KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, 35. BÖLÜM KIRMIZI ODA CANLI

Vatandaşların ilgiyle takip ettiği dizi olan Kırmızı Oda TV8'de yayınlanıyor ve Cuma günü yayınlanak 35. bölümü televizyonda yayınlanıyor. Kırmızı Oda 30 Nisan 2021 Cuma saat 20:00'de yeni bölüm ekranlara gelecek.

Daha fazla göster
yukarı ok