Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
09 Şubat 2024 Cuma 16:00
Lig:
Hazırlık Maçları
SKN St. Poelten
2
Kazan
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
SKN St. Poelten - Kazan arasındaki maçlar - 09 Şubat 2024 Cuma 16:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
SKN St. Poelten
Genel
İç saha
Dış saha
21.04.24
2.L
Grazer AK [D]
3-1
12.04.24
2.L
Admira Moedling
0-3
05.04.24
2.L
First Vienna FC [D]
7-3
29.03.24
2.L
Amstetten
3-1
15.03.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
2-1
08.03.24
2.L
Kapfenberger SV
2-0
02.03.24
2.L
FC Liefering [D]
3-1
23.02.24
2.L
SV Lafnitz [D]
0-1
12.02.24
Dinamo Moscow
1-3
09.02.24
Kazan
2-1
12.04.24
2.L
Admira Moedling
0-3
29.03.24
2.L
Amstetten
3-1
08.03.24
2.L
Kapfenberger SV
2-0
12.02.24
Dinamo Moscow
1-3
09.02.24
Kazan
2-1
01.12.23
2.L
Sturm Graz II
3-1
24.11.23
2.L
SV Horn
0-2
04.11.23
2.L
Dornbirn
2-0
01.11.23
CUP
Austria Lustenau
4-0
22.10.23
2.L
Leoben
1-2
21.04.24
2.L
Grazer AK [D]
3-1
05.04.24
2.L
First Vienna FC [D]
7-3
15.03.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
2-1
02.03.24
2.L
FC Liefering [D]
3-1
23.02.24
2.L
SV Lafnitz [D]
0-1
04.02.24
CUP
Rapid Wien [D]
3-1
17.01.24
Hartberg [D]
3-3
16.11.23
Austria Wien [D]
3-2
10.11.23
2.L
SW Bregenz [D]
2-3
29.10.23
2.L
Ried [D]
1-1
Kazan
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
0-2
20.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
1-1
14.04.24
PRL
Samara [D]
2-0
08.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
3-0
31.03.24
PRL
FK Akhmat
2-1
22.03.24
Aktobe
1-1
09.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
0-1
22.02.24
Rodina
1-4
15.02.24
Gangwon FC
2-0
09.02.24
SKN St. Poelten [D]
2-1
20.04.24
PRL
Lokomotiv Moscow
1-1
31.03.24
PRL
FK Akhmat
2-1
22.03.24
Aktobe
1-1
09.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
0-1
22.02.24
Rodina
1-4
15.02.24
Gangwon FC
2-0
03.02.24
Volgar Astrahan
0-2
22.01.24
Napredak
5-2
26.11.23
PRL
Fakel Voronej FK
1-0
27.10.23
PRL
Baltika
1-0
24.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
0-2
14.04.24
PRL
Samara [D]
2-0
08.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
3-0
09.02.24
SKN St. Poelten [D]
2-1
06.02.24
Arda Kardzhali [D]
2-1
01.02.24
Botev [D]
1-0
26.01.24
Slavia Sofia [D]
1-3
10.12.23
PRL
Baltika [D]
0-1
04.12.23
PRL
Dinamo Moscow [D]
1-0
12.11.23
PRL
PFC Sochi [D]
0-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.