Şampiyon yeni bölüm, Şampiyon nerede çekiliyor?

Şampiyon dizisi TRT ekranlarında büyük ilgi görüyor. Her bölümü büyük ilgi gören Şampiyon dizisinde başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman hayranları diziye büyük ilgi gösteriyor. Şampiyon dizisi nerede çekildi, şampiyon dizisi oyuncuları, şampiyon dizi konusu şeklinde aramaların yoğun olduğu biliniyor. Bu sebeple merak edilenlere haberimizde göz atabilirsiniz.

23 Temmuz 2020 04:31
Şampiyon yeni bölüm, Şampiyon nerede çekiliyor?
TRT ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman başrolde ve izleyenler diziye büyük ilgi gösteriyor. Hayranları gelecek vaadeden boksör olduğu bir dönemde başına gelenlerle hayatı bambaşka bir hal alır ve şampiyon dizisi nerede çekildi merak ediliyor.
Şampiyon dizisi hakkında merak edilenler Şampiyon oyuncuları, şampiyon nerede çekildi diyerek sonuçlar ortaya çıkıyor.

ŞAMPİYON DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Şampiyon dizisi İstanbul Beykoz'da ve Balat'ta çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri Artvin'de çekilmişti.

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

ŞAMPİYON DİZİ KONUSU

"Kafkas" lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş'le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş'e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas'a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas'ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas'ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz "Şampiyon"! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!

ŞAMPİYON DİZİ OYUNCULARI

Tolgahan Sayışman (Fırat Bölükbaşı)
Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)
Emir Özyakışır (Güneş Bölükbaşı)
Erdal Özyağcılar (Yaman Günaltay)
Erkan Avcı (Zafer)
Berk Yaygın (Serhat)
Bahar Süer (Mücella)
İlayda Alişan (Neslihan)
Deniz Durmaz (Eylül)
Şahin Kendirci (Şahin)
Burak Altay (Kado)
Mehmet Bozdoğan (Tansel)
Halit Özgür Sarı (Kerem)
Vedat Erincin (Harun)
Meltem Savcı (Gülten)
Onur Sermik
Faical Attougui (Necdet Suphi Özer)
Volkan Keskin (Uraz)
Kosta Kortidis
İştar Gökseven (Derviş Aladağlı)
Berna Koraltürk

ŞAMPİYON DİZİ İZLE

Daha fazla göster
yukarı ok