(İZLE KIRMIZI ODA 26. BÖLÜM) Cuma yeni bölüm 26 Şubat TV8 full

İzle Kırmızı Oda 26. bölüm Cuma hayranları tarafından mesakla bekleniyor. Önemli gelişmelerin yaşanacağı 26. bölüm izle Kırmızı Oda 26. bölüm saat 20:00'de yayınlanıyor. TV8 izle Kırmızı Oda Cuma yeni bölüm son bölüm, Kırmızı Oda kesintisiz tek parça, Kesintisiz full canlı merakla bekleniyor. Kırmızı Oda 26. bölüm 26 Şubat izle seyircisi ile Cuma günü buluşuyor. Kırmızı Oda son bölüm izle seçeneği sayesinde takipçiler yeni bölümü bekliyor. Son bölüm Kırmızı Oda 26. bölüm izle vatandaşların heyecanla ekran başına geçeceği anları temsil ediyor. Yeni bölümünde Kırmızı Oda dizisi her Cuma olduğu gibi bu Cuma da ekranlarda olacak.

26 Şubat 2021 09:55
(İZLE KIRMIZI ODA 26. BÖLÜM) Cuma yeni bölüm 26 Şubat TV8 full
Cuma TV8 Kırmızı Oda 26. bölüm izle ekranlara geliyor. Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve Kırmızı Oda 26. bölüm canlı izle, Kırmızı Oda yeni bölüm full izle youtube son bölüm 26 Şubat 2021 Cuma detayları belli oldu. Kırmızı Oda yeni bölüm 26. bölüm izle, yeni bölümüyle Kırmızı Oda detayları 26 Şubat 2021 Cuma günü ekranlara dönüyor. Meraklı izleyicileri tarafından soluksuz izlenen Kırmızı Oda 26. bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorular cevabını buldu.

Kırmızı Oda her Cuma olduğu gibi 26 Şubat 2021 Cuma saat 20:00'de canlı yayın ile TV8'de yayınlanacak.

KIRMIZI ODA 26. BÖLÜM ÖZET


Yavuz'la tanışmadan önce başına gelenleri anlatan Kumru'nun üvey babasından gördüğü tacizi babaannesine söylemesi merak dolu anlara neden oldu. Recai'den vazgeçmeye karar veren Nazlı'nın gözyaşları fragmanda dikkat çekerken, Sadi'nin travmaları ise çarpıcı gelişmelerden oldu.

KIRMIZI ODA 26. BÖLÜM İZLE TV8 YENİ BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN


 

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kumru (Aslıhan Gürbüz),çocukken uğradığı tacize sessiz kaldığı için hissettiği suçluluk duygusunu Doktor Hanım'la paylaşıyor. Kliniğe uygunsuz biçimde giriş yaparak ortalığı karıştıran Sadi (Erkan Petekkaya),herkesi endişelendiriyor. İlaçları kesip gerçek hayata dönmeyi reddeden Boncuk'u (Burcu Biricik) dedeler ve Can tekrar ziyaret ediyor. Sabrı tükenen Rezzan ise bu kez kendisi Boncuk'u kliniğe getiriyor. Ayşe'nin klinikten ayrılmak konusunda son kararının ne olacağı ise merak konusu... SON BÖLÜM KIRMIZI ODA FULL İZLE YOUTUBE


 

KIRMIZI ODA OYUNCULARI Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan


KIRMIZI ODA BONCUK KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine Burcu Biricik'in canlandırdığı karakterdir. Çok sevilen karakter Boncuk'u Burcu Biricik canlandırmaktadır.Gülçin Kültür Şahin kimdir?

"Sibel" adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiş ve Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği üzerine master yapan oyuncu Bilkentte oyunculuk üzerine doktorasını tamamlamıştır. ODTÜ'de araştırma görevlisi olarak bir süre çalışan oyuncu Bilkent Çocuk Tiyatrosunda eğitmen olarak çalışmıştır.

Gülçin Kültür Şahin Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Tuna)

Kırmızı Oda (Tuna) – 2020
7. Koğuştaki Mucize (Hatice) – 2019
Kelebekler (Hatice) – 2018
Sibel (Feride) – 2018
Gülperi (Kader) – 2018 / 2019

Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.


KIRMIZI ODA HANGİ KİTAP?

Kırımızı Oda dizisinin kitabı Madalyonun İçi bugünlerde çok konuşuluyor. Madalyonun İçi kitabı Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabıdır ve Kırmızı Oda dizisindeki hikayelerin kaynağıdır. Kırmızı Oda dizisinden önce kitap haline gelen Madalyonun İçi'nde birbirinden aşsiz hikayeler yer almaktadır. Madalyonun İçi kitabında yer alan hikayelerin Kırmızı Oda dizisinde yer aldığı görüldü. Billur Kaya, Melisa Sözen, Evrim Alasya, Tülin Özen gibi oyuncuların oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Madalyonun İçi kitabından alıntılar ve bir çok farklı eşsiz hikaye yer almaktadır.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun öykülerinden uyarlanarak Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryolaştırdığı dizinin altında yatan temel hikayelerin nasıl oluşacağı, gerçek hayattan olup olmayacağı dizinin şimdiden sıkı takipçisi olacak izleyiciler tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı.

KIRMIZI ODA 21. BÖLÜM ÖZETİ NELER OLDU

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle izlenen Kırmızı Oda dizisi canlı yayın, son bölüm ve 21. bölüm olarak ekranlara geliyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ve çok sevilen Kırmızı Oda son bölüm canlı yayın TV8 üzerinden yayınlanacak. Bu özel dizide insanlar kendilerinden bir parça bulmakla birlikte Kırmızı Oda Son bölüm, Kırmızı Oda yeni bölüm izle, Kırmızı Oda canlı izle TV8 seçeneklerini barındırıyor.

Seyircisi bol olan dizilerden Kırmızı Oda her Cuma olduğu gibi bu Cuma da yeni bölümüyle TV8 ekranlarında canlı izle seçeneğiyle yayınlanacak. TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Kırmızı Oda 22 Ocak 2020 Cuma günü ekranlara geliyor.KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, 26. BÖLÜM KIRMIZI ODA CANLI

Vatandaşların ilgiyle takip ettiği dizi olan Kırmızı Oda TV8'de yayınlanıyor ve Cuma günü yayınlanak 26. bölümü televizyonda yayınlanıyor. Kırmızı Oda 26 Şubat 2021 Cuma saat 20:00'de yeni bölüm ekranlara gelecek.Daha fazla göster
yukarı ok