Sporx Extra Arama Logo

Yorumculardan G.Saray-Trabzonspor yorumu!
11
GALATASARAY-TRABZONSPOR YORUMU
beIN Sports yorumcuları, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi.
10
KEYİFLİ MÜCADELE OLDU(TUGAY KERİMOĞLU)
İki takımı da oyun disiplininden kopmadan keyifli bir mücadele izlettikleri için teşekkür etmek lazım. İlk yarıda iyi bir Galatasaray vardı ve devreye galip girmesi avantajdı. İkinci yarıda zaman zaman Galatasaray’ın, zaman zaman Trabzonspor’un bulduğu ama değerlendiremediği ataklar vardı.
9
MARADONA İLE GÖRÜŞTÜ
Diagne niye elini kullanıyor? O pozisyonda vurma şansı var. Kafa vuruşu yapabilir. Herhalde Maradona ile görüştü.
8
NEREDEYDİN BUGÜNE KADAR?
Kendi oyunundan zevk alan bir Belhanda vardı. Neler yaptığını canlı olarak gördük. Bu performanstan uzak kalmak yerine içinde kalarak devam etmeli. Benim eleştirilerim bu yöndeydi. Neredeydin bugüne kadar diye sorarım. Bugün için tebrik etmek lazım.
7
HERKESİN ATILMASI LAZIM
F..k off küfür olsa, İngiltere'de herkesin atılması lazım.
6
SENEYE FARKLI OLACAK(METİN TEKİN)
Çok etkili bir 20 dakika oynadı Galatasaray. İkinci yarı oyunu verdikleri bölümler de oldu. Trabzonspor’un en önemli hedefi bu genç oyuncularla takım olmaktı. Galatasaray’ın 11 yabancısına karşı oynadılar. Bu çok değerli. Seneye farklı bir Trabzonspor olacak.
5
ÇOK KAFA GOLÜ ATAR
Diagne’nin topla buluşma ve vuruş becerisi var. Ceza sahasında önemli bir oyuncu. Zaten Gomis'i geçeceğim de dedi. Diagne’nin Galatasaray’da çok kafa golü atabileceğini düşünüyorum. Kenar ortaları bu şekilde değerlendirebilir. İki kafa vuruşu vardı, gol olursa %68 pas istatistiğinin önüne geçer. Bu biraz forvet özelliklerinden kaynaklı.
4
VAR'DA NE GÖRDÜ AÇIKLANMALI
Ümit Öztürk penaltı olmadığına nasıl kanaat getiriyor hakikaten sormak lazım. Marcao Ekuban’ın ayağına basarak hamlesini engelliyor. VAR’da neyi seyrediyor ve görüyor anlamıyorum. Yeni kurallara göre sarı da vermesi lazım. Neyi yorumladı burada? Açıklama gerekiyor.
3
BELHANDA DEVAM EDERSE...(ÖNDER ÖZEN)
Belhanda’nın çizgisi devam ederse tamamdır, etmezse bir maçlık diyeceğiz. Trabzonspor özelinde bir maç performansı da olabilir.
2
8-10 MAÇLIK DENEYİM KAZANDI
Trabzonspor 6 puanlık bir maçı kaybetti. Kazansa puanları eşitleyebilirdi ama bana göre sadece bunu kaybetti. Bu maçtan sonra edinilecek deneyim 8-10 maça bedel. Artık kaleci ‘Biz neler gördük’ diyebilir.
1
DIAGNE'NİN PERFORMANSI...
Diagne’nin bu performansı 10 üzerinden 5. Sayı yaptı mı yaptı ama. Net bir galibiyetti. Zaman zaman oyun üstünlüğü Trabzonspor’a da geçti.