Sporx Extra Arama Logo

Yıldız değil samanyolu transferi: Mesut Özil

Sabah Gazetesi yazarları, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferini değerlendirdi.
4
YAZARLARDAN ÖZİL YORUMLARI

Sabah Gazetesi yazarları, Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. İşte o yorumlar...

3
TAKIMIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

GÜRCAN BİLGİÇ: F.Bahçe, Mesut Özil ile Avrupa'da yılın transferini gerçekleştirdi. Yıldız değil samanyolu transferi. Takımın futbolunu değiştirecek, problem yaşadığı maçlarda kilidi daha kolay açabilecek. Temposu ve coşkusu ile Beşiktaş ciddi favoridir. G.Saray'da Fatih Hoca transfer istiyor, kadro kalitesi olarak rakipleri dengeyi yakalamak üzere.

2
YILIN TRANSFER OLAYI

ÖMER ÜRÜNDÜL: Mesut Özil'in transferi gerçekten çok önemli bir olay. Mutlaka F.Bahçe'de diğer futbolcuların performanslarını yükseltmelerini sağlayacak hem de Mesut'un çok önemli yaratıcı özellikleri takıma ayrı bir katkı olacak. En büyük eksik kanat forvetidir. Bence Osayi'yi alarak doğru bir hamle yaptılar.

1
BİRAZ DAHA ZAMANA İHTİYAÇ VAR

ALI GÜLTİKEN: Bu kadar yeni oyuncu ile bir takım oluşturabilmek çok kolay değil. Fakat F.Bahçe yol alırken bunu başardı. Belki oyunun istediği şekle gelmesi için zaman gerekti ama skorlar açısından ve alınan puan açısından çok önemli işler yapıldığını görüyoruz.