Arama Logo

Yazarlardan Galatasaray değerlendirmesi!
5
YAZARLARIN YORUMLARI!

Hürriyet yazarları, Galatasaray'ın gündemine dair çarpıcı yorumlarda bulundu.

YAZARLARIN YORUMLARI!
4
"TETE VE ANGELINO BEKLENENI VEREMIYOR"

Kerem Aktürkoğlu’nun yıldızlaştığı maçta Samsun’u 4-2 yenen Galatasaray’ın performansı Şampiyonlar Ligi için ümit verdi mi?

GÜNTEKİN ONAY: Galatasaray yüksek oyuncu kalitesi ile istediği sonuçları almaya devam ediyor. Kazanma arzusu son derece yüksek olan bir oyuncu grubu var. Ancak daha yüksek tempoda ve hızlı oynamaları Şampiyonlar Ligi seviyesi için şart. Tete ve Angelino bekleneni veremiyor. Okan Buruk yarın oynanacak Kopenhag karşılaşmasında bu iki oyuncunun yerine farklı arayışlara girecektir

\
3
"DEVLER LİGİ İÇİN UMUT VERDİ"

MEHMET ARSLAN: "Geçen hafta izlediğim maçlarda edindiğim izlenim şu: Bir yanda Galatasaray, diğer yanda diğerleri. Samsun gibi bir ekibe karşı 40 dakikada net bir skor yakalayabilecek kapasitesi var Galatasaray’ın. 3-0’ın rahatlığı ile yediği 2 gole bakmayın. Yediğinden fazlasını atacak bir takım Galatasaray. Samsun maçındaki gösteri bana Şampiyonlar Ligi için de umut verdi. Oradaki motivasyon ve konsantrasyon ile çok daha iyi bir Galatasaray izleyeceğimizi söyleyebilirim."

\
2
HAKIM ZIYECH İDDİASI

UĞUR MELEKE: Kerem Aktürkoğlu geçen sezon Mauro İcardi’nin katılımı sonrası kolektif oyuna daha uygun bir sporcu olmuştu. Bu sene de ikinci santrfor koşularıyla daha da geliştirdi repertuvarını. Tabii ki starlarınızın form durumu bu tarz kritik maçlar öncesi avantajdır. Hakim Ziyech de az süre aldı ama çok istekliydi. İştahı dikkat çekici. Zaman zaman kalitesinden de pasajlar sundu. Tete dripling, Ziyech’se oyun vâdediyor. Kopenhag maçında Ziyech’in ciddi bir süre alacağını düşünüyorum ben.

HAKIM ZIYECH İDDİASI
1
"PERFORMANS MAKSIMUM OLMALI"

FIRAT AYDINUS: Haftalar ilerledikçe Okan Buruk yenileri bir bir takıma monte etmeye başladı... Özellikle hücum bölgesinde sorun yaşamayan Galatasaray, Molde gibi fizik gücü yüksek kapasitedeki takımlar karşısında kötü bir grafik çizdi. Savunma ile orta sahanın performansları maksimum olursa, Ziyech-Ndombele gibi futbolcuların hücum bölgesindeki katkılarıyla Şampiyonlar Ligi’nde başarılı sonuçlar alınabileceği kanaatindeyim.

\