Arama Logo

Yazarlardan Fenerbahçe yorumları
5
"ARTIK BİRİNCİ SANTRFOR OLMALI"

Sabah spor yazarları, Çaykur Rizespor karşısında hat-trick yapan Fenerbahçe'nin milli golcüsü Serdar Dursun'u değerlendirdi. Yazının tamamını okumak için Sabah gazetesini satın alabilirsiniz.

4
GÜRCAN BİLGİÇ: "NE OLURSA OLSUN..."

Pereira hiçbir Fenerbahçeli oyuncu için bize bir fikir vermedi çünkü ilk 11'i hiç olmadı. Dolayısı ile defans ve kaleci haricinde sürekli oynayan bir futbolcu yok. Üç maç üst üste oynasa bir tanesi, toplam performans üzerinden bir fikriniz olur. Serdar'ın performansı önemli. Göztepe maçında attığı golden sonra da 11 başlamalıydı. Ama F.Bahçe'nin birinci santrforu Valencia'dır.

3
ÖMER ÜRÜNDÜL: "BİRİNCİ SANTRFOR OLUR"

Sezon başında hakkında eleştiriler vardı; "F.Bahçe'nin santrforu bu mu olacak?" diye... Ben de şöyle bir görüş paylaşmıştım: "Bundesliga 2'de de olsa gol kralı olmak kolay bir iş değil." Serdar Dursun, üstünde devam edilirse Fenerbahçe'nin birinci santrforu olur.

2
LEVENT TÜZEMEN: "İPOTEK ALTINA ALDI"

Serdar, attığı 3 golle Pereira'yı ipotek altına aldı. Portekizli hoca, artık santrfor arayışlarını bir kenara bırakıp kendi aldırdığı Berisha'ya torpil geçmemeli ve tam bir golcü olduğunu ispatlayan Serdar Dursun'a 11'de yer vermeli. Almanya eğitimini almış Serdar, attığı gollerdeki vuruşlardan çok, nasıl pozisyon alınacağını gösterdi. Mesut'un da ilk tercihinin santrforda Serdar olduğunu düşünüyorum.

1
ALİ GÜLTİKEN: "SÜREKLİ OYNARSA BAŞARILI OLUR

Serdar, F.Bahçe'nin istediği tipte bir merkez santrfor. Sürekli oynarsa başarılı olacağına inanıyorum. Ama F.Bahçe'nin sorunu yalnızca santrfor değil. Takım istikrarında problem var. Her hafta kanat oyuncuları, orta alan oyuncuları, forvet oyuncuları değişiyor. F.Bahçe bu dediğimiz alanlarda istikrarı yakalayabilse Serdar çok daha faydalı olabilir.