Arama Logo

"Yap indirimi gel Beşiktaş'a"
6
BEŞİKTAŞ'TAN DIEGO COSTA'YA MESAJ

Transferde Alex Teixeira ve Rachid Ghezzal’e “bitti” gözüyle bakan Beşiktaş Yönetimi, golcü transferini de bir an önce sonuçlandırmak için yoğun bir temponun içerisine girdi.

5
İNDİRİM YAPARSA TRANSFER

Milliyet'in haberine göre; Diego Costa ile uzun süredir görüşme halinde olan siyah-beyazlılar, imza parası ve bonuslar gibi ekstralarda indirime gitmesi halinde, Brezilyalı golcüyle mukavele imzalayacak.

4
"YAP İNDİRİMİ GEL"

Diego Costa’nın uzun zamandır oynamaması nedeniyle, bu transferde büyük bir parayı garanti ücret olarak bağlamak istemeyen ve performansa dayalı bir kontrat üzerinde kafa yoran Beşiktaş Yönetimi, golcüye deyim yerindeyse, “Yap indirimi gel Beşiktaş’a” dedi.

3
DE JONG VE AKPOM LİSTEDE

Beşiktaş’ın maddi kriterlerine uyulması halinde Diego Costa ile sözleşme imzalamaya çok sıcak bakan siyah-beyazlı kulüp, aynı zamanda Sevilla forması giyen Luuk de Jong ile Middlesbrough’ta oynayan Chuba Akpom’u da listesinde tutmaya devam ediyor.

2
OKEREKE ÖNERİLDİ

Diego Costa ile birlikte bu isimlerle uzun süren bir pazarlık içerisine giren Beşiktaş Yönetimi’ne ayrıca son olarak Brugge forması giyen Nijeryalı David Okereke de önerildi.

1
LARIN GİDERSE İKİNCİ TAKVİYE

Şimdilik bir santrfor almayı düşünen Beşiktaş Yönetimi, Larin’in gitmesi durumunda ikinci bir golcüyü de kadroya dahil edecek. Yönetim böyle bir durumda Okereke ismine daha fazla bir ciddiyetle eğilecek.