Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Willian Arao'dan Fenerbahçe hamlesi

Flamengo’nun Arturo Vidal’i resmen açıklamasının ardından Willian Arao, Fenerbahçe’ye gelmek için harekete geçti. Brezilya basınında yer alan haberlere göre 29 yaşındaki orta saha oyuncusu yönetime, “Burada her şeyi başardım. İzin verin, başka bir takıma gideyim” talebinde bulundu.
5
WILLIAN ARAO YENİDEN GÜNDEMDE

Fenerbahçe’de orta saha transferi için son dönemde William Carvalho ve Sergio Oliveira isimleri ön plana çıkmıştı. Ancak Brezilya’da yaşanan gelişmeler sonrası bir anda Willian Arao yeniden gündeme geldi.

4
FLAMENGO TRANSFERE YANAŞMIYORDU...

Jorge Jesus’un adayları arasında olan eski öğrencisi için Flamengo transfere yanaşmıyordu. Buna rağmen oyuncunun mutsuz olması nedeniyle arayış başladı ve sonunda Arturo Vidal, 1.5 sezonluğuna resmen kiralandı.

3
"İZİN VERİN, GİDEYİM"

Brezilya basınındaki haberlere göre bu transferin hemen ardından Arao, Kırmızı-Siyahlılar’ın yöneticileriyle görüşerek, “Burada her şeyi başardım. Yeni bir sayfa açmak istiyorum. İzin verin, başka bir takıma gideyim” talebinde bulundu.

2
JORGE JESUS'LA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYOR

Haberlerde, 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun eski hocası Jorge Jesus’la çalışmayı çok istediği, Fenerbahçe dışında kendisiyle ilgilenen başka bir takım da olmadığı kaydedildi. Ayrıca yıldız futbolcunun Jesus’la çalışmak istemesinin sürpriz olmadığı, çünkü kariyerinin en iyi dönemini Portekizli teknik adamla geçirdiği belirtildi.

1
İLK TEKLİF KİRALAMA

Sarı-Lacivertliler’in ilk planı, Arao’yu satın alma opsiyonuyla kiralamak. Eğer Flamengo buna yanaşmazsa, bonservis için ilk teklifin 3 milyon Euro olması bekleniyor. 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun ayrılmak istemesi ve Vidal transferinin tamamlanması nedeniyle, Flamengo’nun transfer konusunda zorluk çıkarmaması umuluyor.