Arama Logo

Volkan Demirel: "Yarın böyle maç kazanamazsınız"
6
VOLKAN DEMİREL'İN YORUMU
Volkan Demirel, beIN Sports ekranlarında Fenerbahçe'nin Giresunspor'u 2-1 yendiği maçı değerlendirdi.
5
"YARIN BÖYLE GALİP GELEMEZSİNİZ"
"Rakiplerin puan kaybettiği haftada kötü de oynansa, penaltı kaçırmasına rağmen Giresunspor'un kazanmasını bildiler. Maçın skorunu cebe koyup, ilerideki haftalarda neler yapılacağına dair planlar yapmalısınız çünkü yarın bu oyunla galip gelemezsiniz"
4
"ROSSI'DEN BEKLENTİ YÜKSEK"
"Rossi'yi ben dikkatli izlemeye çalışıyorum. Geldiği ligle Türkiye ligi karşılaştırılamaz. Beklentiler yüksek kıvark bir oyuncu ve beklentiler yüksek. Üzerine koyacaktır, fizik olarka düşük kalıyor biraz. Ayak içini iyi kullanamsı gereken yerlerde kullanamadı. Asistinde kaleci hatası var ama asist asisttir. İlerleyen haftalarda daha iyi olacaktır"
3
"OYUN SIKIŞINCA KANATLARA GİDİLİYOR"
"3-4-2-1 sisteminde dörtlüde Ferdi ve Osayi oynuyorsa onların çizgiye basıp, Gustavo'nun da bağlantı oyuncusu olacağını düşünürsek Pelkas, Mesut, Pelkas'tan birinin kim oynuyorsa orta sahaya daha yakın olması lazım. Fenerbahçe'de şöyle bir durum var, 3-4-2-1 Osayi ile Ferdi çizgiye bastığında Mesut'la Rossi de çizgiye basınca mecburen kanatlardan gitmek zorunda kalıyor. Böyle olunca da ister istemez oyun düşüyor"
2
"FORVET YAKIN OYNANMALI"
"Aslında Fenerbahçe'nin merkezden hücum etmek için Mesut veya yanındaki kimse onun forvete daha yakın olması gerekiyor. Fenerbahçe'nin yapamadığı işlem bu. Merkezi kalabalıklaştıramazsanız ister istemez tıkanıyor. Yardım alamayınca merkezden gelen adam kenara gitmek zorunda kalıyor"
1
"MESUT'U BULMALARI LAZIM"
"Fenerbahçeli oyuncular hücuma çıkarken Mesut'u bulması lazım. Öne oynayamadan ileriye çıkmanın bir yolu yok."